Sony rozdaje darmowe gry dla posiadaczy urządzeń mobilnych, w tym tabletów S i P

Coraz ciekawsze wiadomości napływają do nas z kraju kwitnącej wiśni. Jeszcze wczoraj informowaliśmy Was o nachodzącym tablecie Sony Xperia Z, który najprawdopodobniej zostanie zaprezentowany na pokazach w Tokio, a już dzisiaj mamy świetną informację dla wszystkich posiadaczy urządzeń Sony.

Reklama

Otóż Sony postanowiło w każdą środę przez najbliższe sześć tygodniu rozdawać darmowe produkcje dla posiadaczy urządzeń z linii mobilnej PlayStation. Pierwszym tytułem, który ujrzał światło dzienne jest Samurai Beatdown, dostępny już od środy w darmowej wersji.

Czym jest omawiany tytuł? O tym przekonacie się z filmu poniżej:

Gry z platformy PlayStation Mobile dostępne są do pobrania z PlayStation Store oraz można je uruchomić na większości urządzeń przenośnych sygnowanych logiem Sony, jak również tych oznaczonych specjalnym certyfikatem.

Jedynie, co musicie zrobi,ć to pobrać specjalną aplikację z Google Play – (link do aplikacji). Dzięki niej w mgnieniu oka będziecie mogli nabyć Samurai Beatdown, całkowicie za darmo (początkowa cena 0,99 euro).

Manager odpowiedzialny za mobilną platformę PlayStation (Paul Sullivan) potwierdził również, że następny tytuł zostanie podany już we wtorek 22 stycznia.

Jeszcze tylko dla przypomnienia dodam, iż Sony uruchomiło swoją platformę w październiku zeszłego roku, natomiast głównym jej celem było wypromowanie „mniejszych tytułów”.

Poniżej przedstawiamy Wam grafikę na której zaprezentowane są wszystkie urządzenia należące do linii PlayStation Mobile.

[Źródło]