Sony przekonuje wiernych klientów do przesiadki na Xperię XZ lub Xperię X Compact gratisem o wartości 539 zł

Firma Sony doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wierność klientów jest bardzo istotna. W związku z tym przygotowała ofertę dla osób korzystających z jej smartfonów od co najmniej roku. Jeśli zdecydują się na zakup jednego z dwóch nowych modeli, Xperia XZ lub Xperia X Compact, otrzymają zegarek Sony SmartWatch SWR50.

Wierność i zaufanie to bardzo ważne wartości w życiu. Ale o ile mają uzasadnienie w związkach międzyludzkich i ja osobiście bardzo je sobie cenię, tak zupełnie przeciwnie jest w stosunkach do firm elektronicznych. Przywiązanie do marki, owszem, jest często spotykane, ale nie ma nic złego w licznych zmianach i eksperymentowaniu z nowymi. W końcu to my mamy być zadowoleni ze sprzętu oraz samego stosunku jakości do kwoty, którą musimy na niego wydać. Cieszy jednak fakt, że niektóre marki zaczynają doceniać przywiązanie.

Oferta Sony jest bardzo prosta, a z jej szczegółowymi warunkami możecie się zapoznać w regulaminie podlinkowanym na końcu tego wpisu. Pokrótce jednak postaram się Wam ją przybliżyć.

Promocja skierowana jest wyłącznie do osób, które:

  • posiadają jeden ze smartfonów Sony zakupionych przed końcem 2015 roku,
  • między 14.10. a 31.10. kupią smartfon Xperia XZ lub Xperia X Compact u operatora lub na wolnym rynku w sklepach biorących udział w akcji,
  • są osobami fizycznymi lub prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą,
  • zarejestrują swój zakup między 21.10. a 13.11. na stronie akcji promocyjnej (smartwatch zostanie wysłany w ciągu 30 dni od daty rozpatrzenia wniosku).

Promocja jest limitowana, zatem może się okazać, że nie dla każdego klienta wystarczy gratisów. A są nimi zegarki inteligentne – Sony Smartwatch SWR50. Haczyk jest jeden – każdy otrzyma zegarek z silikonową bransoletą w kolorze… różowym. Jego koszt na wolnym rynku to aktualnie ok. 539 złotych, tu natomiast można go otrzymać gratis.

Jasne, powiecie, że kupując Xperię XZ w przedsprzedaży gratis był dużo ciekawszy, bo były nim słuchawki Sony XB950BT (kosztujące ok. 799 złotych), ale raz, że była to przedsprzedaż, a dwa – dotyczyła wyłącznie droższego modelu. A tutaj dostajemy ten sam zegarek zarówno przy droższym, jak i tańszym modelu – pod warunkiem oczywiście, że mamy dowód zakupu smartfona z poprzedniego roku.

źródło: Sony, regulamin