Sony przedstawia PlayStation Now - konsolowe gry na tabletach - Tabletowo.pl

Sony przedstawia PlayStation Now – konsolowe gry na tabletach

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Sony przedstawia PlayStation Now - konsolowe gry na tabletach Aplikacje Nowości Sony

Nadejście nowej generacji konsol udowodniło wszystkim, że na rynku tak naprawdę pozostali już tylko dwaj liczący się zawodnicy: Sony i Microsoft. O ile jednak pierwsze miesiące tego swoistego starcia tytanów nie przyniosły żadnych jednoznacznych rezultatów, to wiele wskazuje na to, że już niedługo szalę zwycięstwa mogą dość wyraźnie przechylić się w stronę koncernu Sony.

Wszystko za sprawą zaprezentowanej na tegorocznych targach CES usługi PlayStation Now, pozwalającej na strumieniowanie gier z chmury, a co za tym idzie, granie w nie nie tylko na konsolach. Na początku usługa ta będzie dostępna jedynie na konsolach PS4 i PS3. Następnie dołączą do nich przenośna konsola PS Vita oraz wybrane telewizory z katalogu Sony. Jako ostatnie dostęp do usługi dostaną telefony i tablety. PlayStation Now da nam dostęp do pokaźnej kolekcji tytułów znanych z konsol PSone, PS2 i PS3. Użytkownik będzie mógł „wypożyczać” określone pozycje, bądź skorzystać z subskrypcji dającej stały dostęp do pełnej biblioteki gier. Niestety, do skorzystania z usługi na telewizorach i urządzeniach mobilnych będzie potrzebny oryginalny pad Dualshock 3.

Pierwsze testy Playstation Now rozpoczną się już w tym miesiącu, natomiast latem usługa ruszy na terenie Ameryki. Europa będzie musiała niestety poczekać na nią nieco dłużej.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona