Sony prezentuje Xperia Tablet Z Kitchen Edition z termometrem Bluetooth, podstawką i przepisami

Sony Xperia Tablet Z: Kitchen Edition

Jakiś czas temu Sony stworzyło ciekawy sprzęt w postaci Xperia Tablet Z, w który… po kilku miesiącach od premiery postanowiła tchnąć nowe życie, dodając do niego kilka kuchennych dodatków – zarówno w postaci akcesoriów, jak i aplikacji. Tak właśnie powstał Sony Xperia Tablet Z Kitchen Edition.

Pod względem parametrów technicznych produkt japońskiego producenta nie zmienił się. Dopisek „Kitchen Edition” oznacza jedynie, że wraz z odpornym na zachlapania i zakurzenia tabletem (idealnym do kuchni, no przecież!), dostajemy dodatki w postaci podstawki i zewnętrznego, bezprzewodowego termometru oraz aplikacji przydatnych w kuchni.

Wśród nich znajdziemy książki kucharskie z przepisami, listy zakupów, porady jak zaoszczędzić czas podczas gotowania, itp. Na tablecie znajdziemy takie programy, jak BigOven, Evernote Food, Juicing Recipes, Food Planner, iGrill Pro oraz filmy Saveur. Jak zaznacza Sony, koszt samych dodatków (akcesoriów i aplikacji) to 115 dolarów.

Nic więc dziwnego, że za Sony Xperia Tablet Z w edycji kuchennej zapłacimy więcej niż za podstawową wersję urządzenia. Produkt został wyceniony na 649 dolarów (32GB). Można go już kupić w Stanach – zarówno w sklepach, jak i online.

źródło