Sony prezentuje pierwsze akcesoria dla Xperia Tablet Z - Tabletowo.pl

Sony prezentuje pierwsze akcesoria dla Xperia Tablet Z

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Sony prezentuje pierwsze akcesoria dla Xperia Tablet Z Akcesoria

Sony Xperia Tablet Z do sprzedaży trafi dopiero w drugim kwartale tego roku, jednak firma Sony postanowiła już ujawnić pierwsze akcesoria, które towarzyszyć będą premierze tego urządzenia. Potencjalni nabywcy tabletu będą mogli dodatkowo wyposażyć go w dedykowany futerał, stację dokującą oraz folię ochronną.

Skórzany futerał widoczny na zdjęciu powyżej nosi nazwę SGPCV5 i będzie dostępny w trzech kolorach (czerwonym, białym i czarnym). Będzie go można wykorzystać również jako podstawkę pod tablet, pozwalającą na ustawienie go pod trzema różnymi kątami nachylenia (70, 40 i 20 stopni). Podobnie jak w przypadku większości współczesnych futerałów, umieszczony w środku tablet będzie po zamknięciu przechodzić w stan uśpienia i wybudzać się po otwarciu etui.

Tabletowo.pl Sony prezentuje pierwsze akcesoria dla Xperia Tablet Z Akcesoria

Tabletowo.pl Sony prezentuje pierwsze akcesoria dla Xperia Tablet Z Akcesoria
Stacja dokująca SGPDS5, dzięki gumowym stópkom i możliwości regulacji kąta nachylenia (od 20 do 75 stopni), pozwoli na wygodne ustawienie tabletu na biurku. Niestety, nie będzie ona udostępniać żadnych dodatkowych funkcji oprócz ładowania urządzenia.

Tabletowo.pl Sony prezentuje pierwsze akcesoria dla Xperia Tablet Z Akcesoria

Ostatnim zaprezentowanym akcesorium jest SGPFLS4, czyli najzwyklejsza w świecie folia ochronna zabezpieczająca ekran tabletu przed porysowaniem.

Niestety, podobnie jak za sam Xperia Tablet Z, za przedstawione akcesoria przyjdzie nam słono zapłacić. Spodziewane ceny to 80 euro za futerał, 40 euro za podstawkę i aż 20 euro za folię ochronną. Cóż, najwyraźniej Sony chcę stworzyć wokół swojego najnowszego tabletu aurę luksusu. Na szczęście znalezienie tańszej, nie markowej alternatywy dla każdego z prezentowanych akcesoriów raczej nie powinno stanowić zbyt wielkiego problemu.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona