SNK Playmore świętuje 20 urodziny serii King of Fighters | Tabletowo.pl

SNK Playmore świętuje 20 urodziny serii King of Fighters

Dołącz do dyskusji 0

Fani gier z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia nie mogą narzekać w tym miesiącu na brak kuszących promocji. Ledwie wczoraj rozpoczęła się wakacyjna wyprzedaż gier z katalogu DotEmu, a już dziś dołączyła do niej kolejna gratka dla miłośników „starej szkoły”.

Firma SNK Playmore postanowiła bowiem uczcić dwudziestą rocznicę wydania pierwszej gry z serii The King of Fighters (która wypada już 25 sierpnia) drastycznie obniżając ceny wszystkich swoich tytułów na urządzenia mobilne. Katalog wydawniczy SNK skierowany jest głównie do osób, którym łza w oku kręci się na myśl o salonach z automatami i fortunie przepuszczonej na katowanie drążka i przycisków w ulubionej maszynie. Oprócz tabletowych wcieleń gier z serii King of Fighters znajdziemy tu więc również cztery części Metal Slug, Samurai Shodown II i Blazing Star.

Promocja obowiązuje zarówno w sklepie App Store jak i Google Play. Niższe ceny utrzymają się do 26 sierpnia.

The King Of Fighters '98  
The King Of Fighters '97  
The King Of Fighters-i 2012    
The King Of Fighters-i  
Metal Slug 3    
Metal Slug X    
Metal Slug 2    
Metal Slug 1      
Samurai Shodown II    
Blazing Star    

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona