Fot: Steam

Spieszcie się, świetny Sniper Elite 3 przeceniony o 80%

Jeśli są wśród Was osoby preferujące taktyczną rozgrywkę, która może trwać godzinami, to świetnie się składa. Jedna z najlepszych gier ze snajperami w roli głównej – Sniper Elite 3 – potaniała właśnie o 80%. Trzeba się jednak spieszyć.

Nie regulujcie odbiorników. Sniper Elite 3 można właśnie kupić za 21,59 złotych, podczas gdy „zwykła” cena na Steam przekracza stówę. Promocja obowiązuje do 15 kwietnia. Co ważne, wydawca bardzo mocno przecenił też pakiety Sniper Elite 3 Season Pass oraz Sniper Elite Complete Pack. Kolejno potaniały one o 80 i 82% i kosztują 35,99 oraz 63,92 złotych. Sprawdziłem oferty innych e-sklepów na tę grę i wnioski są dość jednoznaczne – taniej po prostu nie da się jej na ten moment kupić.

Najnowsza odsłona produkcji zabiera nas do Afryki Północnej z czasów drugiej wojny światowej. Oś fabularna toczy się wokół rywalizacji z oddziałami Afrika Korps, które pod względem liczebności oraz wyposażenia przewyższają siły Aliantów. I tutaj pojawia się nasza postać, która może przeważyć na wyniku zbrojnej konfrontacji między mocarstwami. Dostajemy ulepszoną fizykę, rozbudowane mapy oraz możliwość grania w trybie współpracy dla dwóch graczy. A to tylko niewielki ułamek nowości, które przemyca tytuł.

Fot: producenta

Gra debiutowała niemal pięć lat temu, dlatego też nie powinny Was zdziwić całkiem przystępne wymagania systemowe:

  • system operacyjny: WIndows Vista z SP2, Windows 7 z SP1 i wyższe,
  • procesor: dwurdzeniowy z technologią SSE3 (Intel Pentium D lub AMD Athlon 64 X2 4200),
  • pamięć RAM: 2 GB,
  • grafika: Nvidia GeForce 8800 lub ATI Radeon HD 3870 i lepsze,
  • DirectX: 11,
  • miejsce na dysku twardym: 18 GB
  • połączenie z internetem: wymagane.

źródło: Steam