SnapPad - tablet dla T-Mobile? W sprzedaży także w Polsce? | Tabletowo.pl

SnapPad – tablet dla T-Mobile? W sprzedaży także w Polsce?

Dołącz do dyskusji 0

Przyzwyczailiśmy się już do faktu, że sieć komórkowa T-Mobile wprowadza do swojej oferty smartfony produkowane przez różnych producentów telefonów, brandowanych logo operatora. Wśród nich należy wymienić choćby T-Mobile G1, produkowany przez HTC (w Polsce jako Era G1) czy też T-Mobile Sidekick 4G produkcji Samsunga. Okazuje się jednak, że do oferty T-Mobile ma wejść tablet internetowy o nazwie SnapPad.

Tak przynajmniej można wnioskować z najnowszych informacji, które przeciekły do sieci, a dokładniej z dokumentów złożonych do jednego z urzędów w USA w sprawie rejestracji znaku towarowego SnapPad.

Od razu zaczęto spekulować na temat tabletu, który miałby być modelem T-Mobile SnapPad. Pod uwagę są brane dwa tablety: Sony S2 oraz HTC Flyer. O ile debiut drugiego z modeli w Polsce jest pewny, tak firma Sony zapowiedziała już, że do sprzedaży w naszym kraju trafi wyłącznie jej drugi tablet – Sony S1. Jeśli więc T-Mobile SnapPad = Sony S2, może to oznaczać, że S2 trafi do sprzedaży w Polsce. Trzeba jednak pamiętać, że wszystko wciąż pozostaje wyłącznie w sferze spekulacji.

W normalnych warunkach nie wspominalibyśmy na temat amerykańskiej sieci T-Mobile, bo najnormalniej w świecie nas nie interesuje (dotychczas nas nie dotyczyła). Ale wkrótce nastąpi rebranding Ery na T-Mobile, więc najprawdopodobniej T-Mobile SnapPad trafi także do sprzedaży w Polsce.

źródło

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona