Snapczatyzacja komunikatorów, odc. 3 – WhatsApp | Tabletowo.pl

Snapczatyzacja komunikatorów, odc. 3 – WhatsApp

Dołącz do dyskusji 0

Po zmianach a’ la Snapchat, jakie wprowadził Instagram, a niedawno Messenger, nadeszła pora na kolejny komunikator. Nie, na szczęście nie chodzi o coś na kształt Stories czy My Day (przynajmniej na razie) – WhatsApp dodaje nowe funkcje kamery pozwalające na lepszą personalizację zdjęć i filmów.

Aktualizacja, która zaczyna docierać do pierwszych użytkowników, umożliwia rysowanie po swoich zdjęciach i filmach oraz dodawanie emotikonek i naklejek w celu lepszego wyrażania emocji.

Po zrobieniu zdjęcia lub nagrania klipu wideo, automatycznie zobaczymy nowe narzędzia edycji. Będzie można dorzucać tekst, zmienić jego kolor i czcionkę. Osoby aktywnie wykorzystujące przednią lampę błyskową powinny się ucieszyć – aparat aplikacji zacznie ją wykorzystywać. Podczas nagrywania wideo przybliżymy i oddalimy obraz prostym gestem przeciągnięcia palcem po ekranie w górę lub w dół, a dwukrotne stuknięcie palcem w wyświetlacz poskutkuje zmianą widoku kamery.

whatsapp-emotikony

Nowe funkcje będą sukcesywnie wprowadzane na telefony z Androidem. Aktualizacja powinna być też wkrótce udostępniona dla użytkowników iPhone’ów.

źródło: WhatsApp blog

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona