Snail Games W 3D to smartfon i konsola do gier z ekranem 3D! | Tabletowo.pl

Snail Games W 3D to smartfon i konsola do gier z ekranem 3D!

Dołącz do dyskusji 0

Warto czasem rzucić okiem na chiński rynek, ponieważ często można poznać bardzo ciekawe urządzenia. Wiele z nich to konstrukcje zupełnie inne od tego, co widzimy na półkach sklepowych w naszym kraju. Jedną z nich jest Snail Games W 3D.

Snail Games W 3D to phablet wyposażony w 8-rdzeniowy procesor MediaTek MT6595 o taktowaniu 2,2 GHz, 2 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 16 GB pamięci wbudowanej, którą można rozszerzyć za pomocą karty pamięci MicroSDXC. Znajdziemy w nim również baterię o pojemności 4000 mAh, WiFi, łączność 4G LTE oraz dwa aparaty fotograficzne. Pracuje on pod kontrolą Androida 4.4 KitKat.

Najciekawszym elementem jest 5,5-calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, który – jak możemy wnioskować po nazwie – wyświetla obraz 3D. Phablet ten został wyposażony w technologię śledzenia wzroku i dwie kamery, dzięki którym może być wyświetlany trójwymiarowy obraz.

Nie są to jednak wszystkie zalety tego urządzenia, ponieważ posiada ono także specjalne klawisze, które zmieniają je w przenośną konsolę do gier. W Chinach sprzęt pojawi się jeszcze w styczniu, ale potem ma także trafić do USA i na inne rynki.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona