Tym razem coś dla kobiet. Swarovski wypuści swój pierwszy smart zegarek oparty o platformę Android Wear już w marcu | Tabletowo.pl

Tym razem coś dla kobiet. Swarovski wypuści swój pierwszy smart zegarek oparty o platformę Android Wear już w marcu

Dołącz do dyskusji 0

W ostatnim czasie rynek smartwatchy przeżywa pewną stagnację. Zachwyt nad tego typu gadżetami nieco już minął, bo okazuje się, że nie do końca spełniają one oczekiwania użytkowników. Na przekór temu, znana i ceniona na całym świecie marka jubilerska – Swarovski – wypuści swój pierwszy ekskluzywny smart zegarek jeszcze w tym kwartale.

Nietrudno domyślić się, że będzie to oferta skierowana do kobiet. I słusznie, bo wydaje mi się, że typowo kobiecych smart zegarków jest na rynku zdecydowanie zbyt mało. Jedyna rzecz, która już na samym początku może nieco ostudzić nasz kobiecy zapał, to cena. Z pewnością będzie ona bardzo wysoka.

Swarovski z branżą technologiczną jest już związany od jakiegoś czasu. Na myśl nasuwa mi się tutaj Samsung Galaxy Note Edge ozdobiony cennymi kryształami, czy też CrystalRoc Galaxy Tab lub chociażby zegarki firmy Huawei, które zostały przygotowane z myślą o kobietach właśnie. Udział tej ekskluzywnej firmy w rynku mobilnym, ograniczał się, jak dotąd, tylko do zdobienia różnego rodzaju produktów. Tym razem jednak Swarovski postanowił pójść o krok dalej i zaprezentować coś zupełnie swojego.

https://www.instagram.com/p/BO0eZeSDbJY/

Szczegóły niestety nie są znane, oprócz dwóch istotnych kwestii – smartwatch będzie zasilany procesorem Qualcomma i zostanie zaprezentowany w marcu na największych na świecie targach dla producentów zegarków Baselworld w Szwajcarii.

To idealna propozycja dla miłośniczek błyskotek. No, pod warunkiem, że dysponuje się odpowiednią sumą pieniędzy ;)…

Na zdjęciu wyróżniającym Huawei Watch

Źródło: AndroidCentral oraz Pocket-lint

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona