Od dziś w Biedronce kupisz smartwatch Hykker Chrono 3 i tablet Hykker myTab 10 3G | Tabletowo.pl

Od dziś w Biedronce kupisz smartwatch Hykker Chrono 3 i tablet Hykker myTab 10 3G

Dołącz do dyskusji 0

Przyzwyczailiśmy się do tego, że w ofercie Biedronki regularnie pojawia się tania elektronika. Tym razem na półkach w marketach tej sieci zagościły m.in. smartwatch Hykker Chrono 3 i tablet Hykker myTab 10 3G.

„Między innymi”, ponieważ to nie wszystkie urządzenia, jakie od dziś można kupić w Biedronce. Wszystkie znajdziecie w podlinkowanej na samym końcu gazetce promocyjnej, szukajcie na stronach 50 i 51 jak coś. Ja skupię się jednak na tych dwóch, o których wspomniałem przed chwilą.

Hykker Chrono 3 to – jak już wiecie – smartwatch. Wyposażono go w dotykowy wyświetlacz LCD o przekątnej 1.22 cala. Trzeba też dodać, że panel jest kolorowy. Zegarek współpracuje tylko urządzeniami, pracującymi pod kontrolą systemu Android 4.3 lub nowszego – komunikacja odbywa się za pośrednictwem modułu Bluetooth, a parowanie polega na zeskanowaniu specjalnego kodu QR z pudełka.

Hykker Chrono 3 obsługuje karty micro SIM i oferuje łączność 2G, w tym również wysyłanie i odczytywanie SMS-ów. Jest także slot na kartę microSD (do 32 GB) oraz aparat VGA. Nie zabrakło naturalnie też monitorowania aktywności fizycznej. Zegarek zasila bateria o pojemności 230 mAh, która ma wystarczyć na nawet 72 godziny w trybie czuwania (czyli bez korzystania z funkcji smart).

Hykker myTab 10 3G to z kolei tablet z 10-calowym wyświetlaczem IPS o rozdzielczości 1280×800 pikseli, czterordzeniowym procesorem MediaTek 1,2 GHz1 GB RAM16 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD o maksymalnej pojemności 128 GB oraz aparatami: 2 Mpix na tyle i VGA na przodzie.

Łączność w Hykker myTab 10 3G zapewniają moduły: Bluetooth, Wi-Fi, GPS i 3G oraz złącza: słuchawkowe 3,5 mm i microUSB. Tablet ma także dwa sloty na kartę SIM. Całość pracuje pod kontrolą systemu Android 7.0 Nougat i zasilana jest przez niewymienny akumulator o pojemności 5000 mAh. Co ciekawe – i miło zaskakujące – obudowa urządzenia jest metalowa.

tablet Hykker myTab 10 3G (fot. Hykker)

Ceny

  • smartwatch Hykker Chrono 3 – 89,90 złotych
  • tablet Hykker myTab 10 3G – 379 złotych

Źródło: Biedronka, Hykker

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona