Smartwatch Hykker Chrono 2 za 159 złotych w Biedronce od poniedziałku, 15 maja | Tabletowo.pl

Smartwatch Hykker Chrono 2 za 159 złotych w Biedronce od poniedziałku, 15 maja

Dołącz do dyskusji 0

W ofercie Biedronki regularnie pojawiają się kolejne nowości z branży tech. Tym razem od najbliższego poniedziałku, 15 maja, w sklepach tej sieci będzie można kupić za 159 złotych smartwatch Hykker Chrono 2.

Urządzenie wyposażone jest w kolorowy wyświetlacz IPS o przekątnej 1,54 cala oraz akumulator o pojemności 260 mAh, który według zapewnień producenta ma wystarczyć na nawet 72 godzin pracy w trybie czuwania na pojedynczym ładowaniu. Koperta jest metalowa, a paski sylikonowe.

Jednak prawdopodobnie najważniejszą cechą zegarka jest slot na kartę SIM oraz możliwość odbierania i wykonywania połączeń głosowych (jest wbudowany mikrofon i głośnik) oraz wiadomości SMS. Transmisja odbywa się przy użyciu standardu 2G. Na wyposażeniu Hykker Chrono 2 znalazła się także kamerka o rozdzielczości VGA z funkcją nagrywania wideo. Multimedia można zapisać na karcie microSD o maksymalnej pojemności 32GB.

Smartwatch kompatybilny jest z urządzeniami, działającymi pod kontrolą systemu operacyjnego Android 4.3 Jelly Bean lub nowszego. Komunikować się z nim można również za pomocą dedykowanej aplikacji (szybkie pobranie możliwe po zeskanowaniu specjalnego kodu QR z pudełka). Nie zabrakło też oczywiście funkcji fitness, czyli monitorowania aktywności fizycznej.

Smartwatch Hykker Chrono 2 dostępny będzie w trzech modnych kolorach: czarnym, czerwonym i niebieskim.

Przy okazji wspomnę, że w najbliższy poniedziałek, 15 maja, do Biedronek trafi również klawiatura game’ingowa, podświetlana (mechaniczna) Hykker X Range. Jej cenę ustalono na 149 złotych.

Oba urządzenia będą dostępne w sklepach do 28 maja lub do wyczerpania zapasów.

Źródło: informacja prasowa, Hykker

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona