Huawei Watch Fit smartwatch
Huawei Watch Fit (źródło: @Sudhanshu1414)

Oto nowy smartwatch Huawei Watch Fit. W tej cenie będzie łakomym kąskiem

Huawei świetnie sobie radzi w segmencie wearables. Jego smartwatche cieszą się dużą popularnością wśród klientów (również w Polsce), bowiem oferują atrakcyjny stosunek ceny do możliwości. Podobnie będzie także w przypadku nadchodzącego Huawei Watch Fit.

Reklama

Wszystkie, dotychczas wypuszczone na rynek smartwatche marki Huawei, należały do serii Watch GT. Rodzina ta ma już kilku przedstawicieli, ale wkrótce będzie musiała podzielić się miejscem w ofercie z nową linią produktową, której zapowiedzią jest nadchodzący Huawei Watch Fit.

Specyfikacja Huawei Watch Fit

Smartwatch zaoferuje swoim właścicielom nie okrągły, jak smart-zegarki z serii Watch GT, tylko prostokątny wyświetlacz AMOLED o przekątnej aż 1,64 cala. Rozdzielczość ekranu ma natomiast wynosić 456×280 pikseli.

Reklama

Na załączonych w niniejszym artykule nie widać, czy rogi mają kąt prosty, czy są zaokrąglone, ale można podejrzewać, że prawdziwy okaże się ten drugi scenariusz.

Nadchodzący smartwatch marki Huawei zaoferuje również pulsometr, przyspieszeniomierz, barometr, czujnik światła, a także moduł GPS. Obecność tego ostatniego z pewnością doceni wielu użytkowników.

Ponadto, jak przystało na smartwatch, nie zabraknie też śledzenia aktywności fizycznej (m.in. chodzenia, biegania, pływania, jazdy na rowerze w domu i na świeżym powietrzu) oraz funkcji ciągłego pomiaru pulsu i monitorowania snu. Ponadto nowy smart-zegarek Huawei zaoferuje sprawdzanie poziomu stresu i ćwiczenia oddechowe.

Huawei Watch Fit smartwatch
Huawei Watch Fit (źródło: @Sudhanshu1414)

Obudowa nowego smartwatcha marki Huawei ma być odporna na napór wody o ciśnieniu do 5 ATM. Klienci będą mogli wybierać spośród czterech wersji kolorystycznych.

Nadchodzący smartwatch ma pracować na pojedynczym ładowaniu do 10 dni, aczkolwiek przy włączonym śledzeniu lokalizacji czas ten zapewne będzie znacznie krótszy. Urządzenie ma współpracować ze smartfonami z Androidem (5.0+) i iOS (9.0+).

Cena Huawei Watch Fit

Według nieoficjalnych informacji, smartwatch zadebiutuje już we wrześniu, a jego cena w Europie zostanie ustalona na 119 euro, co przy obecnym kursie jest równowartością ~530 złotych.

W pudełku z urządzeniem ma się znaleźć podstawka ładująca, kabel i krótka instrukcja użytkowania.

Bardzo możliwe, że Huawei Watch Fit zostanie zaprezentowany wraz ze smartfonami Huawei Mate 40 i Mate 40 Pro oraz procesorem HiSilicon Kirin 1000.

  1. Wcale nie jest za drogi Huawei smartwatch tylko 119 euro nie jest wygórowana cena zegarka raczej przystępnej cenie:,-)
   To raczej taniocha jak dla mnie , mniej kosztuje zegarek niż jedna dniówka mojej pracy ! , Huawei Watach GT2 Classic na jednym ładowaniu baterii czyma do dni normalne używanie codzienne w pracy Ograda er ikke en klage på Classic-klokken , często był zachlapany wodą w pracy i nic mu się nie stało a jest dużo taniszy od Samsunga nie naj gorszy , lepszy niż Samsunga Galaxy Watach 3 a cena dużo wyższa 500 euro za tę cenę to kpina Samsunga .

 1. Nie widzę nic, czego nie miały by mądre opaski, za kilkadziesiąt procent tej ceny. Rynek zwykłych smartwatchy jest już tak nasycony, że nie widzę sensu dla jakiejkolwiek konkurencji.

 2. Huawei ma dobre smartwatch w różnych cenach zegarka dobra specyfikacja techniczna smartwatch jak z ekranem OLED czy Amoled .
  Dobre oferty sprzedaży Huawei to taki kompromis pomiędzy Apple zegarkiem a Samsunga smartwatch .
  Gdy takie Casio dużo więcej kosztuje bo sporo pieniędzy za logo firmy czeba zapłacić i też
  ma dużo gorszą jakość wykonania i specyfikacje techniczną smartwatch Casio ekran gorszej jakości TFT LCD za 500 euro to kpina od firmy produkującej zegarki od lat no cóż logo firmy kosztuje sporo dla kupujących zegarek Casio smartwatch.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama