smartwatch Hykker Chrono 4 (fot. Hykker)

Tani smartwatch i jeszcze tańsze gogle VR od dziś do kupienia w Biedronce

Do oferty marketów sieci Biedronka ponownie dołączyły urządzenia marki Hykker. Od dziś, tj. 22 listopada 2018 roku, kupicie tani smartwatch Chrono 4 i jeszcze tańsze Gogle VR Glasses 3D.

Smartwatch Hykker Chrono 4

Urządzenie wyposażono w dotykowy wyświetlacz LCD o przekątnej 1,22 cala i rozdzielczości 240×240 pikseli. Oferuje ono wszystkie podstawowe funkcje fitnessowe, tj. liczenie kroków, przebytego dystansu i spalonych kalorii, a także informowanie o powiadomieniach i wyświetlanie ich treści bezpośrednio na jego ekranie.

Za pośrednictwem smartwatcha Hykker Chrono 4 można również przeprowadzać rozmowy głosowe i wysyłać SMS-y – także bez konieczności parowania go ze smartfonem, ponieważ urządzenie ma slot na kartę micro SIM. Na pokładzie znajduje się też aparat o rozdzielczości VGA – zdjęcia zapisywane są na karcie pamięci microSD (do 32 GB).

Według deklaracji producenta, smartwatch Hykker Chrono 4 będzie pracować na pojedynczym ładowaniu do 72 godzin. Bateria w urządzeniu ma pojemność 280 mAh. Do zarządzania inteligentnym zegarkiem służy dedykowana aplikacja, którą można pobrać po zeskanowaniu kodu QR z opakowania.

Gogle VR Glasses 3D

Gogle są kompatybilne ze smartfonami, wyposażonymi w ekran o przekątnej od 4,0 do 5,5 cala oraz żyroskop. Mają one też funkcję regulowania soczewek, dzięki czemu można poprawić ostrość wyświetlanego obrazu i dopasować go do indywidualnych preferencji. W urządzeniu są także trzy otwory wentylacyjne. W zestawie znajduje się również kontroler podłączany do inteligentnego telefonu poprzez moduł Bluetooth.

Ceny, dostępność

  • smartwatch Chrono 4 – 99 złotych (dostępne kolory: szaro-czarny, czerwono-czarny)
  • Gogle VR Glasses 3D – 34,99 złotych (dostępne kolory: biały, czarny)

Oba urządzenia będą dostępne w sieci marketów Biedronka od 22 listopada (czwartek) do 5 grudnia (środa) 2018 roku lub do wyczerpania zapasów. Producent poinformował przy okazji, że klienci mogą też kupić akumulatory AA 2400 mAh i akumulatory AAA 900 mAh oraz uniwersalną ładowarkę do nich. Cena każdego produktu lub zestawu to 16,99 złotych.

Źródło: informacja prasowa, Hykker (smartwatch Hykker Chrono 4), Hykker (Gogle VR Glasses 3D)