SmartQ zapowiada dwa ciekawe tablety, w tym U7 z projektorem - Tabletowo.pl

SmartQ zapowiada dwa ciekawe tablety, w tym U7 z projektorem

Tabletowo.pl SmartQ zapowiada dwa ciekawe tablety, w tym U7 z projektorem Nowości

Interesujący tablet musi posiadać najnowszą wersję systemu operacyjnego, wydajny procesor, 1GB RAM, ciekawe podzespoły i… projektor? Firma SmartQ doszła do wniosku, że pico-rojektor idealnie nadaje się do zainstalowania w tego typu sprzęcie, dzięki czemu taki bajer będzie można znaleźć w tablecie SmartQ U7.

Maksymalna przekątna rzucanego obrazu na ścianę to 70″, natomiast jego jasność – 40 lumenów. Producent zaznacza, że żywotność lamp wynosi 20 tysięcy godzin (jak obliczyli redaktorzy AndroidAuthority, wystarczy, by używać ich przez trzy i pół roku, dzień w dzień, po 16 godzin) . A mnie bardzo interesuje ile jest w stanie maksymalnie pracować akumulator urządzenia w czasie takiej projekcji.

Urządzenie będzie dostępne w dwóch wariantach: z dwurdzeniowym procesorem TI OMAP 4430 o częstotliwości taktowania 1GHz i 8GB pamięci oraz z dwurdzeniowym procesorem TI OMAP 4460 o taktowaniu 1,2GHz. Sprzęt posiada 7-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, 1GB RAM, wyjście HDMI, Bluetooth oraz akumulator o pojemności 4800 mAh.

Tabletowo.pl SmartQ zapowiada dwa ciekawe tablety, w tym U7 z projektorem Nowości
Drugą nowością jest SmartQ X7. Jego lista parametrów technicznych przedstawia się następująco:
– wyświetlacz 7″, 1280 x 800, IPS,
– Android Jelly Bean,
– dwurdzeniowy procesor TI OMAP 4470,
– 2 GB RAM,
– 16GB pamięci,
– bateria o pojemności 4200 mAh,
– slot kart microSD,
– aparat i kamerka 2 Mpix,
– GPS,
– Bluetooth,
– WiFi,
– waga: 335 g.

Oba tablety SmartQ mają mieć oficjalną premierę podczas targów Electronics Fair, które rozpoczną się 12 października w Hong Kongu. Miejmy nadzieję, że wtedy poznamy również ceny omawianych urządzeń.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona