SmartQ X7 z 2 GB RAM, Bluetooth i GPS w sprzedaży - Tabletowo.pl

SmartQ X7 z 2 GB RAM, Bluetooth i GPS w sprzedaży

Tabletowo.pl SmartQ X7 z 2 GB RAM, Bluetooth i GPS w sprzedaży Nowości

Na początku października firma SmartQ zapowiedziała dwa interesujące tablety internetoweU7 z pikoprojektorem o jasności 40 lumenów oraz X7, który może pochwalić się 2 GB pamięci RAM na pokładzie. W dniu dzisiejszym, za pośrednictwem jednego z zagranicznych serwisów branżowych, dowiadujemy się, iż ten drugi właśnie trafił na wirtualne półki sklepowe w cenie 249 dolarów.

SmartQ X7 został wyposażony w 7-calowy wyświetlacz IPS, prezentujący obraz w rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Za jego moc obliczeniową odpowiada dwurdzeniowy procesor TI OMAP 4470 o częstotliwości taktowania 1,5 GHz z chipiem graficznym PowerVR SGX544 oraz, jak już wspomniałam 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Na wszelkiego rodzaju dane oraz multimedia producent zarezerwował 16 GB wbudowanej przestrzeni magazynowej z możliwością rozszerzenia poprzez slot kart microSDHC o maksymalnie 32 GB.

Na jego wyposażeniu nie zabrakło także dwóch aparatów – głównego o matrycy 2 Mpix oraz frontowego, dedykowanego połączeniom wideo o takiej samej rozdzielczości – modułu sieci bezprzewodowej Wi-Fi, radia Bluetooth 3.0, odbiornika GPS, portu microUSB, wyjścia miniHDMI, gniazda słuchawkowego mini-jack 3.5mm oraz akumulatora o pojemności 4200 mAh. Całość, pracują pod kontrolą systemu Google Android 4.1 Jelly Bean, zamknięto w obudowie o wymiarach 200.6 × 127.2 × 9.5mm oraz wadze 335g.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona