Smartfony Doogee od dziś oficjalnie dostępne w Polsce

Smartfony Doogee od dziś oficjalnie dostępne w Polsce

Smartfony Doogee doczekały się oficjalnego wsparcia w Polsce. W naszym kraju reprezentować firmę będzie MB Mobile, które zajmie się dystrybucją urządzeń tego producenta. Wśród nich znajdują się zarówno propozycje budżetowe, jak też konstrukcje ze średniej półki oraz wytrzymałe modele typu rugged.

Doogee? Jak to się czyta?

Doogee (czyt. dudżi) to firma, która powstała w marcu 2013. Jej urządzenia projektowane są w Hiszpanii, a produkowane w Chinach. Ten młody producent urządzeń mobilnych szybko zyskuje popularność w wielu krajach. W ubiegłym roku sprzedał trzy miliony sztuk smartfonów, a łącznie na świecie ma 17 milionów klientów, którzy wybrali sprzęt Doogee (licząc od momentu powstania firmy).

Producent stara się nadążyć za największymi graczami w branży mobilnej, również pod względem zastosowanych technologii. Doogee podejmie próbę wprowadzenia w życie konceptu zaprezentowanego na targach MWC w Barcelonie – Mix3 z dużym ekranem z force touch i czytnikiem linii papilarnych w wyświetlaczu. Podobnie jak w przypadku kilku ostatnich smartfonowych nowości, aparat urządzenia wysuwał się z ramki, dzięki czemu przedni panel w 98% stanowił ekran.

Smartfony Doogee od dziś oficjalnie dostępne w Polsce
Doogee Mix3

W firmie trwają również prace nad koncepcyjnymi projektami, które prawdopodobnie pojawią się w sprzedaży dopiero w dalszej przyszłości. Wśród nich znajdują się modułowy smartfon o wysokiej wytrzymałości, urządzenie z elastycznym ekranem, a nawet projekt częściowo przezroczystego smartfona o nazwie Doogee TT.

Doogee sprzedaje różne smartfony

Aktualne portfolio urządzeń Doogee podzielone zostało na 4 linie produktów:

  • budżetową Serię X (ceny 279 – 450 zł) ,
  • Serię BL z pojemnymi bateriami – nawet do 12000 mAh (ceny 690 – 780 zł),
  • Serię S, w skład której wchodzą urządzenia typu rugged (ceny 520 – 1470 zł)
  • i Serię Mix – najbardziej zaawansowanych modeli o zachęcającym wzornictwie (w cenach od 499 do 1470 zł).
Smartfony Doogee od dziś oficjalnie dostępne w Polsce
Doogee MIXLITE

Smartfony są już dostępne online w sklepach Neonet i MediaExpert. W najbliższych dniach wybrane modele znajdą się także w stacjonarnej sieci sprzedaży MediaExpert. Urządzenia zakupione w oficjalnej dystrybucji mają pełne wsparcie gwarancyjne i serwisowe zapewnione przez S.B.E Polska.

 

źródło: informacja prasowa