Smartfony Bluboo, Ulefone, HOMTOM, Doogee i UMI z 2-letnią gwarancją realizowaną w Polsce

Najczęstszym argumentem przeciw chińskim smartfonom, z jakim się spotykam w przypadku, gdy ktoś jest nimi zainteresowany, to już wcale nie fakt, że są chińskie. Dużo większą rolę odgrywa brak gwarancji, bo wsparcie techniczne jest dla nas bardzo ważne. Dla osób zerkających w stronę urządzeń Bluboo, Doogee, HOMTOM, Ulefone czy UMI mam bardzo dobrą wiadomość – firma CK MEDIATOR została ich autoryzowanym dystrybutorem na terenie naszego kraju.

Oznacza to, że produkty wyżej wymienionych marek nie tylko będą szerzej i łatwiej dostępne, ale przede wszystkim będą posiadały 2-letnią gwarancję. Co najważniejsze, gwarancja będzie realizowana na terenie Polski.

Już wkrótce w dystrybucji wspomnianej firmy pojawi się Bluboo Picasso za 399 złotych czy Umi Touch za 799 złotych. Co więcej, niedługo oferta powiększy się o takie produkty, jak: inteligentna waga Xiaomi Mi Smart Scale, opaska Mi Band 1S czy pikoprojektor Doogee Smart Cube P1. Firma będzie również oferowała smartfony Xiaomi z certyfikatem CE.

Urządzenia te będzie można kupić w „popularnych sklepach i sieciach” (brak szczegółów) – zarówno przez internet, jak i – co ważne – stacjonarnie. W przypadku polskiego klienta bardzo istotna jest możliwość sprawdzenia smartfona przed zakupem, o czym zresztą przekonał się choćby Honor (marka Huawei), który w innych krajach opiera się o sprzedaż produktów online, a w Polsce taka forma dystrybucji po prostu się nie przyjęła. Właśnie przez wzgląd na to, że nie lubimy zakupów „w ciemno”.

Jeśli podobnie jak ja dotychczas nie mieliście do czynienia z CK MEDIATOR, warto wiedzieć, że jest to firma działająca na polskim rynku od dziewiętnastu lat, specjalizująca się w hurtowej sprzedaży elektroniki.

źródło: informacja prasowa WęcPR