Nie kupuj dziś Samsunga Galaxy S9+ lub Galaxy Note 9 – zrób to w weekend, a duuużo zaoszczędzisz

Przyznam szczerze: nie spodziewałem się po Samsungu takiego posunięcia. Tymczasem producent w weekend będzie sprzedawał swoje najdroższe smartfony, Galaxy S9+ i Galaxy Note 9, dużo taniej i to bez żadnych dodatkowych warunków!

Do tej pory było już kilka okazji, aby ww. smartfony Samsunga (i nie tylko) kupić taniej. To znaczy w ostatecznym rozrachunku wychodziło taniej, ale wcześniej trzeba było spełnić kilka warunków, ponieważ dopiero wtedy producent zwracał część wydanej kwoty w gotówce i dodawał ekstra kasę przy odprzedaży starego telefonu.

Reklama

W ten weekend będzie można jednak kupić Galaxy S9+ i Galaxy Note 9 po prostu taniej, bez żadnych haczyków i dodatkowych zabiegów. Od piątku, 23 listopada, do poniedziałku, 26 listopada, włącznie ceny obu smartfonów zostaną bowiem obniżone o kilkaset złotych. Co więcej, po zakupie obu ww. modeli nadal można odzyskać kolejne 250 złotych, korzystając z akcji „Samsung odkup”.

Regulamin Promocji „Samsung Odkup” (PDF)

Od Czarnego Piątku do Cyber Monday włącznie Samsung Galaxy S9+ będzie kosztował 2699 złotych, natomiast Galaxy Note 9 w wersji z 512 GB pamięci wbudowanej 4399 złotych. Jak podają porównywarki, ten pierwszy aktualnie kosztuje co najmniej ~3200 złotych, natomiast drugi 5230 złotych. Nietrudno więc policzyć, że rabat wynosi od 500 do nawet ponad 800 złotych! Trzeba przyznać, że Samsung naprawdę ma gest, chociaż jednocześnie szkoda, że nie zdecydował się też obniżyć ceny tańszego Galaxy Note 9 128 GB.

Jeśli natomiast macie mniejszy budżet, ale polujecie na flagowca koreańskiego producenta, to aktualnie możecie kupić Galaxy S8 za jedyne 1799 złotych. Więcej szczegółów na temat tej oferty znajdziecie w podlinkowanym poniżej artykule:

https://www.tabletowo.pl/2018/11/22/promocja-smartfon-samsung-galaxy-s8-xiaomi-mi-mix-2-czarny-piatek-black-friday-2018-gdzie-kupic/

Źródło: Samsung Polska