smartfon Samsung Galaxy S20 Galaxy S20 Plus Galaxy S20 Ultra
Samsung Galaxy S20, Galaxy S20+ i Galaxy S20 Ultra (źródło: @evleaks)

Premiery jeszcze nie było, a już możemy zobaczyć serię Galaxy S20 na wideo

Chociaż Samsung oficjalnie zaprezentuje serię Galaxy S20 dopiero dziś wieczorem (konferencja rozpocznie się o godzinie 20:00 czasu polskiego), to jeszcze przed premierą nowych flagowców do sieci wyciekły materiały promocyjne stworzone z myślą o nich. Dzięki nim wiemy, jakie będą i co zaoferują nadchodzące high-endy południowokoreańskiej marki.

Reklama

Na początek możecie obejrzeć film, który jako pierwszy opublikował na swoim Twitterze Evan Blass. Jako że jego profil jest prywatny i każdy nowy obserwujący musi zostać przez niego zaakceptowany, zamieszczam poniżej jedną z kopii umieszczoną w serwisie YouTube. Wideo w oryginale pozbawione jest dźwięku – w finalnej wersji prawdopodobnie podłożony zostanie komentarz producenta lub jakaś muzyka.

Reklama

Dalej mamy kilka grafik promocyjnych, poświęconych smartfonom z serii Galaxy S20. Na pierwszej widoczne są Galaxy S20 5G i Galaxy S20+ 5G (podobno mają być też wersje bez modemu 5G) w trzech wersjach kolorystycznych: różowej (Galaxy S20 5G), niebieskiej i szarej (Galaxy S20+ 5G). Na drugiej i trzeciej oraz piątej umieszczono informacje na temat aparatów w nowych flagowcach Samsunga. Model podstawowy zaoferuje 12 Mpix + 12 Mpix z obiektywem szerokokątnym + 64 Mpix (tzw. teleobiektyw) na tyle i 10 Mpix na przodzie. Wersja z „Plusem” w nazwie ma mieć jeszcze jeden dodatkowy na panelu tylnym (mówi się, że do pomiaru głębi ostrości).

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G (w jego przypadku nie będzie wersji bez modemu 5G) otrzyma zaś zestaw 108 Mpix + 12 Mpix z obiektywem szerokokątnym + 48 Mpix (tzw. teleobiektyw o budowie peryskopowej) + DepthVision Camera na tyle oraz 40 Mpix aparat do selfie i rozmów wideo na przodzie. Producent mocno podkreśli, że smartfon zaoferuje aż 100x zoom cyfrowy (tzw. Space Zoom). Na ostatniej grafice możecie natomiast zobaczyć etui dedykowane do tego modelu.

Jeśli interesują Was informacje na temat specyfikacji smartfonów z serii Galaxy S20, odsyłam Was do tego artykułu. Gdybyście natomiast chcieli dowiedzieć się, ile prawdopodobnie będą kosztować w Polsce, zajrzyjcie tutaj.

Źródło: @evleaks, sakitech