Samsung Galaxy Note 9 Metallic Copper (fot. Amazon)

Białego Galaxy Note 9 w Polsce nie będzie, ale zamiast niego Samsung wprowadza inną nową wersję

W miniony piątek Samsung zaprezentował nową wersję Galaxy Note 9 o nazwie First Snow White. Jeszcze przed jej oficjalną premierą wiedzieliśmy jednak, że nie będzie ona dostępna w Polsce. Na pocieszenie Koreańczycy wprowadzili do sprzedaży w naszym kraju kolejną odsłonę swojego najnowszego Notatnika, o której do tej pory zainteresowani mogli tylko pomarzyć.

Bardzo często bywa tak, że producenci w momencie oficjalnej prezentacji nowego flagowca zapowiadają wiele różnych wersji kolorystycznych, ale ostatecznie nie wszystkie z nich są dostępne w danym kraju. W przypadku Galaxy Note 9 do Polski trafiły wyłącznie Midnight Black (czarna), Ocean Blue (niebieska) i Lavender Purple (fioletowa). Wariantu Metallic Copper (miedzianego) do tej pory nie dało się kupić w Polsce, ale właśnie się to zmienia.

Reklama

Samsung Galaxy Note 9 Metallic Copper – gdzie można kupić w Polsce

Nie wiadomo, co skłoniło Samsunga do rozpoczęcia sprzedaży Galaxy Note 9 Metallic Copper w Polsce, ale być może Koreańczycy mieli to zaplanowane od samego początku, tylko po prostu nie chcieli od razu wprowadzać do Polski wszystkich wersji. Mogło być też tak, że zainteresowanie tą wersją było tak duże, że producent postanowił przychylić się do próśb klientów i dać im możliwość kupienia jej w oficjalnej dystrybucji.

Samsung Galaxy Note 9 Metallic Copper dopiero zaczyna pojawiać się na sklepowych półkach w Polsce. Aktualnie można go kupić wyłącznie w Komputroniku, ale w niedalekiej przyszłości powinno dać się to zrobić również w innych sklepach z elektroniką. Smartfon w tej wersji dostępny jest w tylko jednej konfiguracji: z 6 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej. Została ona wyceniona na 4298 złotych, więc podobnie jak inne warianty kolorystyczne.

Na powyższych renderach widzicie dokładnie jak wygląda Samsung Galaxy Note 9 Metallic Copper. Cały rysik oczywiście jest w dokładnie takim samym kolorze, jak smartfon, tzn. miedzianym.

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2018/11/26/smartfon-samsung-galaxy-s9-galaxy-s9-plus-polaris-blue-niebiesko-bialy-gradient/

Źródło: gsmManiaK