Od premiery smartfona z czterema aparatami na tyle dzielą nas trzy tygodnie. Pokaże go... Samsung - Tabletowo.pl

Od premiery smartfona z czterema aparatami na tyle dzielą nas trzy tygodnie. Pokaże go… Samsung

Huawei zaskoczył wszystkich, montując potrójny aparat w smartfonie (mowa oczywiście o P20 Pro). Już wkrótce Samsung może go jednak zawstydzić, ponieważ chodzą słuchy, że Koreańczycy za trzy tygodnie zaprezentują urządzenie, które będzie miało aż cztery oczka na tyle.

Trzeba przyznać, że trudno w to uwierzyć. Samsung, który jako jeden z ostatnich producentów zaczął stosować podwójne aparaty, nagle zamierza wysunąć się na prowadzenie i jako pierwszy zaprezentować smartfon z poczwórnym aparatem głównym. I chociaż wydaje się to aż niewiarygodne, to urządzenie z czterema oczkami ma podobno zadebiutować już za trzy tygodnie.

Pierwszym modelem na rynku z poczwórnym aparatem głównym ma być Galaxy A9 Star Pro (SM-A920). Moduł zostanie zlokalizowany w lewym górnym rogu, a oczka będą umieszczone jedno pod drugim na czarnej wysepce (ma ona mieć taką samą barwę we wszystkich wersjach kolorystycznych). Pod nimi znajdzie się jeszcze dioda doświetlająca.

Czytnik linii papilarnych Samsung również umieścił na pleckach, mniej więcej na środku. Źródło informuje też o obecności 3,5 mm złącza słuchawkowego i przycisku do uruchamiania asystenta Bixby w tym modelu. Smartfon dostępny ma być w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, niebieskiej i różowej, z czego dwie ostatnie będą gradientowe.

Jeżeli powyższe doniesienia faktycznie są prawdziwe, to Samsung naprawdę nas zaskoczy 11 października – na ten dzień zaplanował bowiem swoją konferencję. Niewykluczone jednak, że Koreańczycy zrobią nam podwójną niespodziankę, ponieważ podczas tego samego wydarzenia mogą zaprezentować również swój pierwszy smartfon z potrójnym aparatem.

To może być pierwszy Samsung z potrójnym aparatem. I nie, nie będzie to Galaxy S10

Nadal jednak nie wiadomo, jakie możliwości zaoferują potrójny i poczwórny aparat w nadchodzących smartfonach, ale oby Samsung się postarał i nie poszedł wyłącznie na ilość, zaniedbując kwestię jakości. Praktyka nieraz już bowiem udowodniła, że więcej aparatów nie zawsze oznacza lepsze zdjęcia. Jak będzie w tym przypadku? Oby super!

*Na zdjęciu tytułowym Samsung Galaxy Note 9 (pod linkiem znajdziecie jego recenzję, przygotowaną przez Kasię)

Źródło: @Samsung_News_

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona