OnePlus 6T (fot. OnePlus)

OnePlus 6T Thunder Purple dostępny w sprzedaży, ale tylko w jednej wersji. Ktoś się skusi?

OnePlus 6T zadebiutował 29 października 2018 roku, czyli dwa i pół tygodnia temu. 6 listopada 2018 roku rozpoczęła się sprzedaż tego smartfona, a od dziś można też kupić nową wersję kolorystyczną, Thunder Purple.

W dniu premiery OnePlus zapowiedział tylko dwie wersje kolorystyczne OnePlus 6T: Mirror Black i Midnight Black. Można się było jednak spodziewać, że wkrótce dołączy do nich co najmniej jeszcze jedna, ponieważ producent decyduje się na takie posunięcie w przypadku każdej generacji.

Zapowiedź OnePlus 6T Thunder Purple nie była więc żadną niespodzianką, chociaż początkowo wydawało się, że trafi on wyłącznie do Chin. Dość szybko jednak okazało się, że smartfon w tej wersji ma być dostępny również w innych krajach, w tym także w Polsce.

OnePlus 6T Thunder Purple (fot. OnePlus)

Dziś oficjalnie rozpoczęła się sprzedaż OnePlus 6T Thunder Purple. Wariant ten jest dostępny tylko w jednej konfiguracji, z 8 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej (bez możliwości rozszerzenia przy pomocy karty microSD). Jego cena jest dokładnie taka sama, jak OnePlus 6T Mirror Black 8 GB/128 GB i OnePlus 6T Midnight Black 8 GB/128 GB, tzn. wynosi 579 euro. Przy obecnym kursie euro jest to równowartość ~2480 złotych.

Warto wiedzieć, że kupując OnePlus 6T Thunder Purple (oraz pozostałe wersje) przez oficjalną stronę internetową (bezpośredni link poniżej) nie trzeba się martwić o naliczenie dodatkowego podatku VAT 23%. W momencie pisania tego artykułu magazyny są pełne, ponieważ smartfon zostanie wysłany w przeciągu 24 godzin.