OnePlus 6T (fot. OnePlus)

OnePlus 6T Thunder Purple dostępny w sprzedaży, ale tylko w jednej wersji. Ktoś się skusi?

OnePlus 6T zadebiutował 29 października 2018 roku, czyli dwa i pół tygodnia temu. 6 listopada 2018 roku rozpoczęła się sprzedaż tego smartfona, a od dziś można też kupić nową wersję kolorystyczną, Thunder Purple.

W dniu premiery OnePlus zapowiedział tylko dwie wersje kolorystyczne OnePlus 6T: Mirror Black i Midnight Black. Można się było jednak spodziewać, że wkrótce dołączy do nich co najmniej jeszcze jedna, ponieważ producent decyduje się na takie posunięcie w przypadku każdej generacji.

Reklama

Zapowiedź OnePlus 6T Thunder Purple nie była więc żadną niespodzianką, chociaż początkowo wydawało się, że trafi on wyłącznie do Chin. Dość szybko jednak okazało się, że smartfon w tej wersji ma być dostępny również w innych krajach, w tym także w Polsce.

OnePlus 6T Thunder Purple (fot. OnePlus)

Dziś oficjalnie rozpoczęła się sprzedaż OnePlus 6T Thunder Purple. Wariant ten jest dostępny tylko w jednej konfiguracji, z 8 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej (bez możliwości rozszerzenia przy pomocy karty microSD). Jego cena jest dokładnie taka sama, jak OnePlus 6T Mirror Black 8 GB/128 GB i OnePlus 6T Midnight Black 8 GB/128 GB, tzn. wynosi 579 euro. Przy obecnym kursie euro jest to równowartość ~2480 złotych.

Warto wiedzieć, że kupując OnePlus 6T Thunder Purple (oraz pozostałe wersje) przez oficjalną stronę internetową (bezpośredni link poniżej) nie trzeba się martwić o naliczenie dodatkowego podatku VAT 23%. W momencie pisania tego artykułu magazyny są pełne, ponieważ smartfon zostanie wysłany w przeciągu 24 godzin.