OnePlus 6T Thunder Purple (fot. mr gizmo)

OnePlus 6T Thunder Purple – dla osób, dla których standardowe kolory to za mało [aktualizacja]

OnePlus 6T zadebiutował zaledwie tydzień temu i nie zdążył jeszcze trafić do sprzedaży, a już pojawiły się informacje, że producent szykuje kolejną wersję kolorystyczną swojego najnowszego flagowca. To wbrew pozorom bardzo korzystny zbieg okoliczności.

Podczas premiery w poprzedni poniedziałek (29 października 2018 roku) OnePlus zapowiedział tylko dwie wersje kolorystyczne OnePlus 6T: Midnight Black i Mirror Black. Obie są czarne, tylko pierwsza ma matowe plecki, a druga wykończone na wysoki połysk. Dla przypomnienia, OnePlus 6 był dostępny na start w trzech odsłonach: Midnight Black, Mirror Black i Silk White.

OnePlus znany jest jednak z tego, że nie pokazuje wszystkich kart od razu i niektóre ujawnia dopiero później, w odpowiednim dla siebie momencie. Nie inaczej będzie w przypadku OnePlus 6T, bowiem okazuje się, że na rynek w niedalekiej przyszłości trafi jeszcze jedna wersja kolorystyczna, Thunder Purple. Co ciekawe, będzie to pierwsza odsłona high-enda tej marki z wielokolorowymi pleckami.

OnePlus od dłuższego czasu eksperymentuje z gradientowymi obudowami – producent szykował takie już do OnePlus 6, lecz ostatecznie nie zdecydował się zastosować żadnej z nich. Prace nie poszły jednak na marne, ponieważ wielokolorowymi pleckami będzie mógł się pochwalić OnePlus 6T.

OnePlus 6T Thunder Purple (fot. mr gizmo)

OnePlus 6T Thunder Purple to połączenie różowego, fioletowego i niebieskiego, a więc raczej dość kobiecych kolorów. Z drugiej strony, patrząc przez pryzmat popularności wśród męskiej części klienteli iPhone’a w kolorze Rose Gold i Galaxy S9(+) w odmianie Lilac Purple, na tę wersję z pewnością skusi się niejeden pan. Zresztą i sam producent nie celuje tym modelem wyłącznie w płeć piękną, co można wywnioskować po poniższych grafikach promocyjnych.

Na razie nie wiadomo, kiedy OnePlus 6T Thunder Purple trafi do sprzedaży, ale raczej stanie się to dopiero za jakiś czas, bowiem najpierw musi wystartować sprzedaż „klasycznych” wersji, tj. Midnight Black i Mirror Black – a stanie się to jutro, 6 listopada 2018 roku. Podobnie jednak jak inne specjalne edycje flagowców OnePlusa, także i ta najpewniej będzie dostępna tylko w jednej, droższej konfiguracji, tj. tej z 8 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej.

Muszę przyznać, iż dość fajnie się złożyło, że już teraz dowiedzieliśmy się, że OnePlus 6T będzie dostępny w jeszcze jednej wersji kolorystycznej. Wiele osób z pewnością bowiem wstrzyma się z zakupem i poczeka na wariant Thunder Purple.

Aktualizacja

OnePlus nieustannie zaskakuje – OnePlus 6T Thunder Purple pojawił się już na chińskiej stronie marki. Jego sprzedaż rozpocznie się w tym samym momencie, co pozostałych dwóch, tj. 6 listopada 2018 roku. Zgodnie z moimi przypuszczeniami, smartfon dostępny będzie tylko w jednej konfiguracji, 8 GB + 128 GB.

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2018/10/31/oneplus-6t-w-polsce-15-listopada-ceny-dostepnosc/

Źródło: mr gizmo