OnePlus 6T nie będzie miał potrójnego aparatu, ale czytnik linii papilarnych w ekranie już na pewno tak | Tabletowo.pl

OnePlus 6T nie będzie miał potrójnego aparatu, ale czytnik linii papilarnych w ekranie już na pewno tak

Dołącz do dyskusji 0

OnePlus oficjalnie tego nie powiedział, ale w dość klarowny sposób dał ostatnio do zrozumienia, że OnePlus 6T zadebiutuje 17 października. Do premiery następcy OnePlus 6 pozostał więc już niespełna miesiąc i dziś wysypał się worek z przeciekami na temat nadchodzącej nowości. Co więcej, jeden z czołowych pracowników producenta potwierdził, że smartfon wkrótce zostanie zaprezentowany i będzie się nazywał właśnie OnePlus 6T.

W ostatnim czasie pojawiło się sporo przecieków na temat następcy OnePlus 6. Większość z nich wyglądała wiarygodnie, lecz właśnie z listy parametrów nadchodzącej nowości musimy wykreślić potrójny aparat główny. Jak bowiem możecie zobaczyć na poniższej grafice, smartfon ma na pleckach moduł, składający się z „tylko” dwóch oczek.

fot. WinFuture

Jeśli ktoś nadal ma nadzieję, że to nieprawda, to niestety muszę go zmartwić. Po pierwsze, powyższą grafikę (i tytułową także) opublikował bardzo wiarygodny serwis WinFuture, który nie ma w zwyczaju publikować wątpliwej wiarygodności przecieków. Co więcej, w sieci pojawiła się również reklama-zapowiedź OnePlusa 6T, na której widać jak na dłoni, że smartfon ma podwójny aparat główny, a nie potrójny.

Opublikowane przez serwis WinFuture grafiki potwierdzają jeszcze jedno. Na renderach plecków OnePlusa 6T nie bez powodu nie widać czytnika linii papilarnych – skaner zostanie bowiem zintegrowany z ekranem, co zresztą niedawno dał do zrozumienia też sam producent. A skoro jesteśmy przy wyświetlaczu, to w tym modelu ma on mieć przekątną 6,41 cala, proporcje 19,5:9, rozdzielczość 2340×1080 pikseli i wycięcie w górnej części w kształcie łezki/kropli wody. OnePlus ponownie wykorzysta panel Optic AMOLED.

Przy okazji warto również dodać, że Szymon Kopeć z OnePlusa opublikował kilka godzin temu na swoim oficjalnym profilu na Twitterze zapowiedź rychłej premiery OnePlus 6T. I chociaż nie ma na niej podanej konkretnej daty, to – jak już wspomniałem – smartfon najpewniej zadebiutuje 17 października 2018 roku.

Polecamy również:

OnePlus modelem 6T przejdzie na ciemną stronę mocy. Smartfon nie będzie miał gniazda słuchawkowego

Źródło: WinFuture; @szymonkopec

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona