OnePlus właśnie potwierdził, że OnePlus 6T będzie miał czytnik w ekranie. I zasugerował, kiedy zadebiutuje | Tabletowo.pl

OnePlus właśnie potwierdził, że OnePlus 6T będzie miał czytnik w ekranie. I zasugerował, kiedy zadebiutuje

Dołącz do dyskusji 0

Przez pewien czas OnePlus zapierał się, że nie zamierza wypuszczać na rynek OnePlus 6T. Cóż, jak to mówią, obiecanki-macanki, a i tak wyszło na nasze. Producent właśnie bowiem potwierdził, że się do tego przymierza, a przy okazji zdradził dwie bardzo interesujące rzeczy, w tym prawdopodobną datę oficjalnej premiery następcy OnePlus 6.

Nic nie przemawiało za tym, żeby OnePlus zrezygnował z zapoczątkowanej w 2016 roku tradycji i nie wypuścił na rynek OnePlus 6T. Tym bardziej, że w ostatnim czasie na popularności zyskało kilka rozwiązań, a marka ta stara się je w miarę szybko wdrażać w swoich smartfonach, aby nie pozostać w tyle za konkurencją (wyjątek stanowi bezprzewodowe ładowanie).

OnePlus przesłał serwisowi CNET widoczny poniżej zrzut ekranu, który pochodzi z OnePlus 6T. Zawiera on dwie bardzo istotne informacje. Po pierwsze, prawdopodobną datę premiery – godzina 11:00, środa 17 października. Nie wiadomo jednak, jaki to czas. Jeśli smartfon zadebiutuje w Londynie (tak samo, jak OnePlus 6), to u nas będzie wtedy 12:00.

Kolejną informacją, jaką zdradza wspomniany screenshot, jest obecność czytnika linii papilarnych w ekranie. Co więcej, producent potwierdził jego zastosowanie, ponieważ w e-mailu do serwisu CNET napisał: Każdego dnia odblokowujemy nasze telefony wielokrotnie i Screen Unlock redukuje wymaganą liczbę kroków w tym procesie. Dzięki dodaniu tej funkcji jako kolejnej opcji odblokowywania wyświetlacza (obok m.in. Face Unlock), użytkownicy będą mogli wybrać najdogodniejszą dla siebie metodę odblokowywania dostępu do urządzenia.

zrzut ekranu z OnePlus 6T (fot. CNET)

OnePlus zdradził serwisowi źródłowemu jeszcze jedną rzecz, a mianowicie to, że OnePlus 6T będzie nieco grubszy od swojego poprzednika – dokładnie o 0,45 mm, co oznacza grubość na poziomie 8,2 mm. W związku ze zintegrowaniem czytnika linii papilarnych z ekranem, z plecków zniknie również klasyczny skaner, dzięki czemu – jak określa to producent – smartfon zaoferuje bardziej jednolity design.

Na koniec warto przypomnieć, że OnePlus 6T zadebiutuje dzień po Huawei Mate 20 i Mate 20 Pro – na którą premierę będziecie czekać bardziej?

*Na zdjęciu tytułowym OnePlus 6 (pod linkiem znajdziecie jego recenzję, przygotowaną przez Kasię)

Źródło: CNET

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona