Smartfon Meizu dla fanów Star Treka | Tabletowo.pl

Smartfon Meizu dla fanów Star Treka

Dołącz do dyskusji 0

Producenci smartfonów od czasu do czasu chcą zarobić pieniądze na geekach, wypuszczając urządzenia spersonalizowane w ich ulubionych uniwersum. Do takich możemy zaliczyć Galaxy S6 w edycji Iron Mana, tudzież tegorocznego Galaxy S7 z logiem Batmana na obudowie. Przyszedł czas podbić kosmos i serca ludzi uwielbiających uniwersum Star Treka, a wszystko dzięki Meizu.

Jest to pierwsze tego typu urządzenie od Meizu. Zmianami w stosunku do normalnych smartfonów mają być: bardziej spersonalizowany launcher oraz logo Star Trek na tylnym panelu. Producent nie podaje nazwy modelu, który został przerobiony, choć wydaje mi się, że może to być Meizu M3E. Ani słowa również o specyfikacji.

Sam smarfton będzie oficjalnie dostępny tylko na rynku chińskim. Póki co nie ma też słowa o tym ile ma kosztować oraz kiedy dokładnie będzie nam dane oficjalnie ujrzeć urządzenie, choć to może być drugi października, gdyż wtedy swoją premierę w Chinach ma najnowsza odsłona Star Trek.

Czy ktoś z czytelników jest fanem Star Treka i chciałby kupić nowy smartfon Meizu?

Źródło: GizChina przez Phone Arena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona