fot. RTV Euro AGD

Nie czekaj do jutra, już dziś kup iPhone’a – starszego, ale za to w niższej cenie, już od 999 złotych!

Jutro Apple zaprezentuje trzy nowe iPhone’y: dwóch następców jubileuszowego iPhone’a X i model, który zastąpi jednocześnie iPhone’a 8 i 8 Plus. Nie wszyscy mają jednak parcie na najnowsze smartfony i z chęcią kupią taki z trochę większym stażem na karku. A właśnie nadarza się ku temu świetna okazja, ponieważ można zaoszczędzić trochę pieniędzy. Trzeba się jednak pospieszyć, bowiem oferta ważna będzie jeszcze tylko przez dwa dni.

Chociaż jeszcze nie znamy cen tegorocznych iPhone’ów, to wiadomo, że nie będą one należeć do najniższych. Oczywiście znajdzie się masa chętnych na nie, lecz niejeden klient dojdzie do wniosku, że nie ma sensu wydawać tylu pieniędzy i kupi trochę starszy model z portfolio Apple. I właśnie nadarza się świetna okazja, aby to zrobić.

Reklama

W sklepie RTV Euro AGD trwa bowiem właśnie promocja na iPhone’y, dzięki której można je kupić od 150 do nawet ponad 600 złotych taniej. Lista przecenionych modeli obejmuje:

Po szybkim rozeznaniu się w wynikach, przedstawianych w porównywarkach cenowych, okazuje się, że większość ofert to aktualnie najlepsza propozycja na rynku, biorąc oczywiście pod uwagę wyłącznie renomowanych sprzedawców. Jedynymi wyjątkami są iPhone 7 32 GB w kolorze srebrnym i Jet Black (zwanym też Onyks) – w innych sklepach da się je kupić już za 2199 złotych, czyli 100 złotych taniej.

Promocja obowiązuje do najbliższego czwartku, 13 września 2018 roku (w sklepie internetowym do godziny 23:45, natomiast w sklepach stacjonarnych do zamknięcia lub wyczerpania puli puli dostępnych produktów – w zależności od tego, co nastąpi wcześniej). Rabat powinien naliczyć się automatycznie w koszyku (jeśli tego jednak z jakiegoś powodu nie zrobi, użyjcie odpowiedniego kodu rabatowego).

Regulamin promocji „Rabat na wybrane smartfony iPhone”