Smartfon czy tablet? Test użyteczności (wideo) - Tabletowo.pl

Smartfon czy tablet? Test użyteczności (wideo)

Redaktorzy NetbookNews, których bardzo szanujemy i są dla nas niedoścignionym wzorem bawienia się przed kamerą (mam nadzieję, że i my w końcu dojdziemy do takiego luzu ;)) wpadają na coraz ciekawsze pomysły. Tym razem postanowili nagrać dość śmieszny filmik, aczkolwiek pokazujący bardzo istotne kwestie – porównuje bowiem to, jak sprawdza się smartfon, a jak tablet, w poszczególnych sytuacjach życia codziennego.

W teście wykorzystano dwa urządzenia: smartfon Samsung Galaxy Nexus (ekran 4,65″, 1280 x 720 pikseli, Super AMOLED) oraz tablet Samsung Galaxy Tab 7.7 (ekran 7,7″, 1280 x 800 pikseli, Super AMOLED Plus). Sprawdźcie jak radzą sobie oba modele w porównaniu przygotowanym przez wspomnianą redakcję.

Poniżej zobaczycie jak oba urządzenia mieszczą się (lub nie) w poszczególnych częściach garderoby, jaka jest wygoda korzystania z nich podczas robienia zdjęć, jedzenia, wykonywania połączeń telefonicznych i jazdy na łyżwach.

Dwie luźne myśli a propos powyższego filmiku:
2:32 – hmmm, nigdy mi się jeszcze nie zdarzyło schować tam telefonu ;)
5:40 – używaliście kiedykolwiek swojego tabletu jako podstawkę na napoje? ;)

Przykładowe zdjęcia (i wideo) zrobione Samsungiem Galaxy Nexus i Samsungiem Galaxy Tab 7.7 znajdziecie na stronie NetbookNews.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona