SM-T805 - Samsung pracuje nad nowym tabletem z ekranem 2K? - Tabletowo.pl

SM-T805 – Samsung pracuje nad nowym tabletem z ekranem 2K?

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl SM-T805 - Samsung pracuje nad nowym tabletem z ekranem 2K? Nowości Samsung

W ilości tabletów, jakie wydał Samsung, można się pogubić. Ich oznaczenia niektórym osobom niewiele mówią, jednak obserwatorom już bardzo wiele. I tak okazało się, że Koreańczycy prawdopodobnie pracują nad trzema tabletami z nowej serii SM-T80x.

Wygląda na to, że będą trzy wersje SM-T800, SM-T801 i wspomniany w tytule SM-T805. Według oznaczeń byłyby to tablety z Wi-Fi, 3G i LTE. Według SamMobile pewna jest rozdzielczość wynosząca 2560 x 1600 pikseli. Taką samą można znaleźć w urządzeniach z serii Galaxy Tab Pro i Galaxy Note Pro.

W grudniu Samsung zaczął masowo produkować ekrany AMOLED 8- i 10-calowe dla urządzeń, które mogą trafić na rynek jeszcze w pierwszym kwartale. Czyżby takie rozdzielczości posiadały tablety z oznaczeniami SM-T80x? Czas pokaże.

Redaktorzy SamMobile twierdzą, że źródła bliskie Samsungowi donoszą o pracy nad oprogramowaniem dla SM-T805, co oznacza, że fizycznie takie urządzenie powinno już istnieć.

Możliwe, że SM-T805 to seria urządzeń z zagiętymi ramkami, które zostały przez Samsunga opatentowane.

Rynek powoli staje się przesycony i potrzebuje czegoś nowego, czegoś co na nowo przykuje uwagę klienteli. Taką uwagę, co prawda „na chwilę”, przykuł LG G Flex. Na przykładzie tworu LG widać, że na wygięte urządzenia mogą znaleźć się chętni.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona