SM-T3100 to Galaxy Tab 3 8.0? Samsung zmieni nomenklaturę swoich urządzeń? - Tabletowo.pl
Ważne

SM-T3100 to Galaxy Tab 3 8.0? Samsung zmieni nomenklaturę swoich urządzeń?

Tabletowo.pl SM-T3100 to Galaxy Tab 3 8.0? Samsung zmieni nomenklaturę swoich urządzeń? Nowości Plotki / Przecieki Samsung

Chyba już wszystkie osoby interesujące się tabletami słyszały o tym, że koreański Samsung przygotowuje się do prezentacji nowej serii urządzeń: Galaxy Tab 3. Premiera tych tajemniczych modeli zbliża się coraz większymi krokami, czego dowodem niech będą choćby nasilające się plotki na ich temat. Dziś pojawiły się kolejne.

Zanim jednak do nich przejdziemy, kilka słów na temat spekulacji dotyczących zmiany nomenklatury urządzeń Samsunga, która ma rzekomo nastąpić. Dotychczas wszystkie urządzenia miały w nazwie cząstkę GT. Wiele wskazuje na to, że kolejne produkty, które zadebiutują w tym roku, będą znane z innego nazewnictwa. Smartfony mają mieć w nazwie „SM”, natomiast tablety: „SM-T„. Informację zdaje się potwierdzać sam producent, na którego stronie internetowej można znaleźć listę nazw kodowych zaczynających się właśnie od SM-T. Wśród nich: SM-T210、SMT210R、SM-T210X、SM-T211、SM-T215、SM-T310、SM-T310、SM-T310X、SM-T311、SM-T312 i SM-T315.

Z wieści opublikowanych przez SamMobile wynika, że SM-T3100 to Galaxy Tab 3 8.0 3G, natomiast SM-T3110, to Galaxy Tab 3 8.0 WiFi. Według źródła wspomnianego serwisu, urządzenie w wersji WiFi ma zadebiutować w 24 tygodniu roku (w czerwcu), natomiast wersja z 3G – trzy tygodnie później. Oba mają być dostępne w białej wersji kolorystycznej. Parametry techniczne modelu nie są znane.

Spodziewamy się, że seria Galaxy Tab 3 będzie zawierała jeszcze co najmniej dwa modele, prawdopodobnie 7- i 10,1-calowe. Ale jakie urządzenia ostatecznie zaprezentuje Samsung – wyjdzie w praniu.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona