Słuchaj książki od fragmentu, w którym skończyłeś czytać i odwrotnie – nowość od Legimi | Tabletowo.pl

Słuchaj książki od fragmentu, w którym skończyłeś czytać i odwrotnie – nowość od Legimi

Dołącz do dyskusji 0

Muzyka na życzenie (Spotify, Tidal, Deezer). Wideo na życzenie (wszelkie serwisy VOD: ipla, tvn player, etc.). W końcu książki na życzenie (Legimi) czy audiobooki (Audioteka, Storytel). Tego typu usługi opanowały już nasz internetowy świat. Niezmiernie mnie cieszy, że każda z nich wciąż się rozwija, dzięki czemu oferuje nam coraz większe możliwości. Dziś Legimi prezentuje przełomową funkcję – możliwość naprzemiennego słuchania i czytania książek z oferty tej internetowej księgarni.

Na pewno wielokrotnie zdarzyło Wam się, że wciągnęła Was czytana książka, a akurat musieliście wyjść z domu i opuścić lekturę na kilka godzin, na przykład na rzecz prowadzenia samochodu w dłuższej trasie. W takiej sytuacji, dzięki zaprezentowanej dziś usłudze, będziecie mogli nie rozstawać się z czytaną książką – wszystko dzięki temu, że książkę będzie można słuchać w ramach audiobooka od momentu, w którym skończyliśmy czytać. W ramach rozszerzenia projektu „Książka w chmurze”, aplikacja Legimi zapamięta ostatnią stronę.

Wśród tytułów do czytania i słuchania znalazły się m.in. takie hity jak Pięćdziesiąt twarzy Greya E L James, Bezcenny Zygmunta Miłoszewskiego, Policja Jo Nesbø czy też Kościany galeon Jacka Piekary.

Swoje książki w wersji dźwiękowej udostępniły największe wydawnictwa audiobooków, mające w swej ofercie wiele nowości i bestsellerów, m.in. Biblioteka Akustyczna (audiobookowe wersje tytułów m.in. W.A.B., Fabryki Słów czy też Prószyński Media), Storybox, Aleksandria, Qes Agency, ale także Wydawnictwo Literackie, Nasza Księgarnia, Albatros, Muza, Studio Emka i MT Biznes. Sukcesywnie do oferty dodawane będą publikacje kolejnych. Tytuły, dla których wydawcy nie udostępnili audiobooka, można odsłuchać za pomocą głosu wirtualnego lektora, wbudowanego w aplikację. Tę funkcję aplikacji Legimi docenią zwłaszcza ci czytelnicy, dla których aktorska interpretacja tekstu nie zawsze jest kluczowym atutem audiobooka lub chcą posłuchać treści książki, dla której ta wersja jeszcze nie powstała.

Wkrótce opcja płynnego przełączania się pomiędzy wersją do czytania i słuchania (na telefonie, tablecie, czytniku e-booków czy komputerze) obejmie cały katalog usługi subskrypcyjnej, czyli ok. 15 tys. tytułów.

Usługa dostępna jest dla użytkowników korzystających z subskrypcji Legimi bez limitu (32,99 złotych/miesiąc).

Promocja Legimi i Samsunga

Wprowadzonej dziś nowości Legimi patronuje Samsung, dzięki czemu do 28 lipca każdy użytkownik Galaxy S7 i Galaxy S7 edge może skorzystać z dedykowanej promocji. W jej ramach posiadacze najnowszych flagowców koreańskiego koncernu otrzymują sześć miesięcy dostępu do Książek w chmurze. Wystarczy pobrać aplikację Legimi z Galaxy Apps.

Co ważne, darmowa subskrypcja, ale na trzy miesiące, dostępna jest dla użytkowników Galaxy S6, Galaxy S6 edge i Galaxy S6 edge+.

źródło: Legimi

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona