Slender Rising 2 debiutuje w App Store - Tabletowo.pl

Slender Rising 2 debiutuje w App Store

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Slender Rising 2 debiutuje w App Store Aplikacje Nowości

Gdy kilka lat temu niejaki Eric „Victor Surge” Knudsen stworzył postać niezwykle wysokiego, szczupłego mężczyzny bez twarzy, nie spodziewał się on zapewne, że już niedługo jego twór całkowicie wyrwie mu się spod kontroli i zacznie żyć własnym życiem. Dziś Slender Man stał się już popularną miejską legendą, na bazie której powstało kilka filmów, seriali i gier komputerowych.

Jedną z nich jest właśnie Slender Rising, której druga część zadebiutowała dziś w internetowym sklepie App Store. Podobnie, jak to miało miejsce w przypadku poprzedniczki, mamy tu do czynienia z prostą grą typu Survival Horror, „mocno inspirowaną” popularną grą niezależną Slender: The Eight Pages. Oznacza to, że mimo iż znalazło się tutaj miejsce dla broni palnej, to jednak znakomitą większość czasu spędzimy nie walcząc z przeciwnikiem, ale eksplorując teren i uciekając od zagrożenia. Nowa część przynosi ze sobą poprawioną warstwę audiowizualną oraz nowe lokacje i tryby gry. Pozostaje tylko pytanie: czy tytułowy Slender Man, ganiający nas po lesie po raz n-ty potrafi jeszcze kogoś przestraszyć?

Gra Slender Rising 2 dostępna jest do nabycia w App Store za kwotę 3,59 euro.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona