Slack ma awarię - program całkowicie padł 17
Slack logo

Slack ma awarię – program całkowicie padł

Slack to popularna platforma do komunikacji, stosowana w wielu przedsiębiorstwach. Jak wiadomo, komunikacja jest kluczowa, aby wszystko „grało i buczało”. Teraz jednak zapanowała całkowita cisza, bowiem program ma awarię i nie działa.

W przypadku takich sytuacji, nieocenionym źródłem zawsze jest DownDetector, który potwierdza, że coś jest na rzeczy. Co prawda na mapce nie widać, aby w Polsce problem z działaniem Slacka dotknął wielu użytkowników, lecz dostaliśmy sygnał od jednego z naszych Czytelników (dzięki Artur!), że platforma faktycznie nie działa również w naszym kraju.

Slack ma awarię - program całkowicie padł 18

Znacznie poważniej sytuacja wygląda w Wielkiej Brytanii, na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych i we Francji – tam zgłoszeń jest najwięcej. Slack poinformował, że wie o problemach z działaniem platformy i jego zespół stara się namierzyć ich źródło, aby jak najszybciej je zneutralizować.

Postępy zainteresowani mogą śledzić na >tej stronie<. Miejmy nadzieję, że Slack szybko upora się z awarią i wszystko będzie znowu działać, jak trzeba. Jak bowiem wspomniałem, platforma ta wykorzystywana jest w wielu firmach i brak dostępu do niej może być naprawdę kłopotliwy.

A skoro już o awariach mowa, to przy okazji warto wspomnieć, że chwilowe problemy z działaniem miał dzisiaj także Telegram. W jego przypadku wszystko wróciło do normy bardzo szybko, w ciągu zaledwie kilkunastu minut.