Skywood PhonePad: Asus PadFone w gorszym opakowaniu (wideo) - Tabletowo.pl

Skywood PhonePad: Asus PadFone w gorszym opakowaniu (wideo)

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Skywood PhonePad: Asus PadFone w gorszym opakowaniu (wideo) Chińskie

Czy fakt, iż doczekał się chińskiej imitacji świadczy o tym, że produkt jest dobry? Jeśli tak, Asus PadFone powinien trafić na listę najlepszych hybryd w historii. To innowacyjne urządzenie łączące w sobie cechy telefonu komórkowego, tabletu internetowego i przenośnego komputera. Wystarczy włożyć smartfon do wnęki w stacji dokującej z ekranem, by móc korzystać z tabletu i podłączyć zewnętrzną klawiaturę, by cieszyć się możliwościami laptopa. W podobny sposób działa Skywood PhonePad, który pojawił się na chińskich targach Hong Kong Electronics Show w Hong Kongu. Niestety, w przypadku chińskiego gadżetu idei brakuje dopracowania.

Tablet nie może pochwalić się atrakcyjnym wzornictwem. Jego konstrukcja zakłada masywny korpus z wnęką na telefon komórkowy oraz umieszczony na zawiasach 10,1-calowy ekran z kilkoma przyciskami funkcyjnymi. We wnękę można włożyć Samsunga Galaxy S2, S3, S4, a nawet iPhone’a 5, 5S i 5C ze złączem Lightning. Całość prezentuje się dość przeciętnie. Choć waży niespełna kilogram, urządzenie sprawia wrażenie ciężkiego i topornego. Nie pomaga błyszcząca obudowa wokół ekranu dotykowego, dziwnie rozmieszczone przyciski i diody powiadomień oraz będąca sercem pomysłu wnęka zaprojektowana tak, by zainstalowany w niej telefon był widoczny, gdy górna część PhonePada jest wysunięta.

Specyfikacja hybrydy Skywood PhonePad obejmuje 10,1-calowy ekran pojemnościowy o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli ze słabymi kątami widzenia, wyjście HDMI oraz gniazdo audio 3,5 mm. Podzespołów nie ma, ponieważ tablet jest zasilany przez zadokowany telefon. Cena Skywood PhonePada nie powinna przekroczyć 125 dolarów, ale urządzenie najprawdopodobniej nigdy nie opuści Chin.

via Mobile Geeks

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona