Skype na iPada zaktualizowany o możliwość rozmów wideo w HD | Tabletowo.pl

Skype na iPada zaktualizowany o możliwość rozmów wideo w HD

Dołącz do dyskusji 0

Tablet to urządzenie służące nie tylko rozrywce, ale i komunikacji. Wielu użytkowników tych urządzeń wykorzystuje je do rozmów z bliskimi. Ułatwiają to tysiące dostępnych w sklepach Apple AppStore i Google Play aplikacji, a także usługi wbudowane w systemy operacyjne: FaceTime na iOS oraz Hangouts na Androidzie. Jednakże jedną z najpopularniejszych tego typu usług jest Skype, komunikator dostępny na większości, jeśli nie na wszystkich platformach mobilnych i komputerowych. Skype oferuje czat, rozmowy głosowe oraz wideo na PC, telefonach i tabletach.

Dedykowana mu aplikacja dla Apple iPada, iPhone’a i iPoda touch doczekała się dużej aktualizacji. Wśród wprowadzonych zmian znajduje się poprawa jakości dźwięku i obrazu podczas połączeń wideo. Rozmowami w jakości HD (720p, czyli 1280 x 720 pikseli) mogą cieszyć się posiadacze smartfonów iPhone 5 oraz tabletów iPad czwartej generacji (z jakiegoś powodu na liście zabrakło wyposażonego w kamerę HD iPada mini). Dla pozostałych urządzeń przewidziano ulepszenia związane z ogólną stabilnością aplikacji oraz działaniem na systemie iOS 7 w wersji beta.

Skype na iPada i iPhone’a możecie pobrać za darmo ze sklepu Apple AppStore. Przetestujcie nowe funkcje i podzielcie się wrażeniami w komentarzach!

via Mac Rumors

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona