Skype na Androida doczekał się istotnych modyfikacji - Tabletowo.pl

Skype na Androida doczekał się istotnych modyfikacji

Microsoft po zmianach na platformach desktopowych wprowadza pierwsze modyfikacje na Androida. Dotykają one przede wszystkim wersji na tablety.

Tabletowo.pl Skype na Androida doczekał się istotnych modyfikacji Aplikacje Nowości

Najważniejsza zmiana w aplikacji  to interfejs użytkownika. Jest bardziej przejrzysty i w stosunku do swojego poprzednika zdecydowanie lepiej przystosowany do wyświetlania na dużych ekranach. Miejsce zostało lepiej wykorzystane i program nie wygląda już jak mocno rozciągnięta aplikacja na komórkę. Całkowicie odmienione zostało okno rozmowy, dodano po lewej stronie listę ostatnich konwersacji, dzięki temu nawigacja pomiędzy kilkoma rozmowami jest o wiele łatwiejsza.

Tabletowo.pl Skype na Androida doczekał się istotnych modyfikacji Aplikacje Nowości

Do programu czego można było się spodziewać dodano też możliwość połączenia konta skype z kontem Microsoft Live. Zapewnia to uspójnioną listę kontaktów z usługami takimi jak Outlook, Hotmail czy Messenger.

Od strony technicznej zaś zmieniony został kodek odpowiedzialny za dźwięk na stworzony przez firmę z Redmond SILK. Kodek ten jak zapowiadają jego twórcy przystosowany jest do lepszego pakowania i rozpakowywania ludzkiego głosu co ma znacząco wpłynąć na jakość dźwięku pod kątem rozumienia tego co chce przekazać nam nasz rozmówca.

Całość wygląda zachęcająco i dostępna jest do pobrania w Google Play.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona