Skype dla Androida zaktualizowany o nowy interfejs dla tabletów i wideorozmowy w wyższej rozdzielczości | Tabletowo.pl
Huawei Matebook D14 – najlepiej sprzedający się laprop w Polsce

Skype dla Androida zaktualizowany o nowy interfejs dla tabletów i wideorozmowy w wyższej rozdzielczości

Dołącz do dyskusji 0

Skype dla systemu Android nie był dobrą aplikacją. Problemy z obrazem i dźwiękiem, nagłe zawieszanie lub kończenie rozmów, nieintuicyjny interfejs oraz brak kompatybilności z wieloma urządzeniami to bolączki, z którymi na co dzień zmagali się jego użytkowcy. Jednakże ostatnimi czasy autorzy programu obudzili się i zaczęli naprawiać najbardziej rażące błędy. Z aktualizacji na aktualizację Skype na Androida stawał się stabilniejszy i bardziej niezawodny, a wśród licznych poprawek trafiła się jedna czy dwie nowe funkcje. Kilka godzin temu w sklepie Google Play pojawiła się najnowsza i jedna z najważniejszych wersji aplikacji. Na liście wprowadzonych zmian znalazł się nowy, przeprojektowany interfejs dla tabletów internetowych i możliwość nawiązywania połączeń z wideo o rozdzielczości czterokrotnie wyższej niż dotychczas.

Nowy interfejs został skonstruowany z myślą o pokreśleniu tego, co najważniejsze – rozmów. Każde okno kontaktu zostało wzbogacone o widok ostatnich połączeń i czatów. Aplikacja zyskała przyjemny, minimalistyczny wygląd, który uprzyjemnia korzystanie i wpływa na intuicyjność. Bez wątpienia jest to zmiana na lepsze. Właściciele smartfonów i tabletów docenią także drugą z nowalii: wideorozmowy w wysokiej rozdzielczości. Dzięki optymalizacji i podwyższeniu liczby klatek na sekundę, znacząco zyskały one na płynności. Choć jakość obrazu jest zależna od przepustowości łącza, poprawę powinni dostrzec wszyscy użytkownicy.

Skype 4.4 dla Androida czeka na Was w Google Play. Dajcie znać, co o nim sądzicie!

via Android Police

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona