Skylanders: Trap Team – zabawki atakują tablety | Tabletowo.pl

Skylanders: Trap Team – zabawki atakują tablety

Dołącz do dyskusji 0

Jeśli posiadacie własne potomstwo (tudzież młodsze rodzeństwo, siostrzeńców, bratanków, chrześniaków etc.) istnieje duża szansa, że słyszeliście już o grze Skylanders. To właśnie ten tytuł spopularyzował jakiś czas temu pomysł na łączenie zabawek z grami komputerowymi, siejąc tym samym spustoszenie w portfelach rodziców. Najnowsza odsłona serii pojawiła się właśnie w sklepach z aplikacjami na urządzenia mobilne.

Mimo iż gra dostępna jest do pobrania za darmo, to jednak podstawowa wersja daje nam dostęp jedynie do małego wycinka oferowanych przez nią możliwości. By móc w pełni cieszyć się grą nalezy więc nabyć tzw. Tablet Starter Pack, w którego skład wchodzą dwie figurki, portal, dwie pułapki, bezprzewodowy kontroler oraz kilka kolekcjonerskich gadżetów (a także wszystkie DLC, które można nabyć również oddzielnie). Najważniejszym elementem zestawu jest oczywiście portal, pozwalający nam przenieść każdą z bogatej palety zabawek z serii Skylanders (która obecnie składa się z 175 figurek) do świata gry. Oczywiście nie da się ukryć, że powiększanie naszego arsenału postaci wiąże się tu z pewnymi wydatkami, jednak trzeba przyznać, że kupowanie rozszerzeń w postaci zabawek wydaje się być dużo ciekawszym rozwiązaniem niż korzystanie z „normalnych” mikropłatności.

Skylanders

Sama gra stanowi zaś lekką, aczkolwiek całkiem rozbudowaną zręcznościówkę w której akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Warto też zaznaczyć, że tabletowa wersja oferuje graczom wszystko to, co jej konsolowe i pecetowe odpowiedniki. Posiadaczy dodatkowych kontrolerów z pewnością ucieszy natomiast fakt, iż gra pozwala na rozgrywkę dwuosobową w trybie kooperacji.

screen480x480[1]

Gra Skylanders: Trap Team dostępna jest do pobrania za darmo w App Store i Google Play. Należy jednak pamiętać, że z racji na dość duże wymagania gry liczba kompatybilnych z nią urządzeń jest jak na razie dość mocno ograniczona.

 

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona