Skydrift debiutuje w App Store - Tabletowo.pl

Skydrift debiutuje w App Store

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Skydrift debiutuje w App Store Aplikacje

Miłośnicy gier typu Endless Runner raczej nie mogą narzekać na brak przedstawicieli tego gatunku w internetowym sklepie z aplikacjami App Store. Mimo iż większość z tytułów tego typu stara się w jakiś sposób wyróżnić na tle kolejnych klonów popularnego Temple Run, to jednak wszystkie je łączy jedna wspólna cecha – bardzo dynamiczna rozgrywka. Cóż… w końcu mówimy tu o grach, w których naszym głównym celem jest nieustanne pozostawanie w ruchu.

Tyson Kubota postanowił jednak podejść do tematu z nieco innej strony, czego efektem jest Skydrift – gra typu endless runner, w której szaleńczy bieg zastąpiono spokojnym dryfowaniem w przestworzach. Mimo iż nie zabrakło tu miejsca na oczywiste elementy zręcznościowe, takie jak unikanie przeszkód czy zbieranie unoszących się w powietrzu przedmiotów, to jednak są tu one jedynie pretekstem do podziwiania surrealistycznych krajobrazów, pełnych budowli i obiektów wyjętych prosto z sennych marzeń autora. Wszystko to uzupełnia delikatna, nienachalna muzyka, doskonale podkreślająca oniryczny klimat całości.

Gra Skydrift dostępna jest do pobrania za darmo w internetowym sklepie App Store.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona