SkyCash notuje milion pobrań na urządzenia z Androidem - Tabletowo.pl

SkyCash notuje milion pobrań na urządzenia z Androidem

Dołącz do dyskusji 0

Rzadko noszę przy sobie gotówkę. Papierowe banknoty już dawno zostały zastąpione przez karty płatnicze (zwłaszcza zbliżeniowe), a wszelkiego rodzaju drobne wydatki (bilety komunikacji miejskiej, parkowanie w strefie, bilet do kina) załatwiam płatnością za telefonem przez SkyCash. Tym bardziej cieszę się, że jestem w gronie osób, które przysłużyły się do dzisiejszego święta aplikacji. Otóż właśnie dziś dostaliśmy informację, że SkyCash został pobrany z Google Play już milion razy.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie tempo wzrostu popularności programu. Pół roku temu była mowa o 500 tysiącach pobrań, dziś, po ledwie sześciu miesiącach, wynik ten uległ podwojeniu. Tym większe brawa należą się twórcom programu. Zwłaszcza, że przez lata (a aplikacja dostępna jest na androida od 2010 roku) skutecznie rozwijają oferowany produkt, zmieniając wygląd aplikacji, jak i dodając coraz więcej usług.

SkyCash pozwala m.in. płacić za bilety komunikacji i parkowanie w kilkudziesięciu miastach, wypłacać gotówkę z bankomatów, zasilać telefony na kartę czy kupować bilety do kina. Od niedawna możliwości aplikacji zostały wzbogacone o płatności za przejazdy pociągami PKP Intercity oraz Kolei Arriva. Transakcje przy użyciu SkyCash są też dostępne z poziomu wielu partnerskich aplikacji, np. BZWBK24 mobile, Kino Helios czy NaviExpert.

Aplikacja SkyCash dostępna jest na najpopularniejsze platformy mobilne: Androida, iOS i Windows Phone. Oczywiście jest darmowa.

SkyCash znalazła swoje miejsce jako jedna z bardzo istotnych dla mnie aplikacji we wpisie „Aplikacje, z których korzystam na co dzień”.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona