Sklep z grami GOG.com w końcu po polsku. Można też zgarnąć za darmo 4 gry, a wiele innych z rabatami | Tabletowo.pl

Sklep z grami GOG.com w końcu po polsku. Można też zgarnąć za darmo 4 gry, a wiele innych z rabatami

Dołącz do dyskusji 0

Chociaż sklep z grami GOG.com ma polski rodowód, to od początku swojego istnienia nie był dostępny w polskiej wersji językowej. Potrzeba było prawie dziesięciu lat, żeby się to zmieniło. Z tej okazji można wyrwać cztery gry całkowicie za darmo, a wiele innych z mniejszym lub większym rabatem.

Początkowo GOG.com funkcjonował pod nazwą Good Old Games, jednak w pewnym momencie postanowiono ją zmienić. Cechą charakterystyczną tej platformy jest to, że dystrybuowane przez nią tytuły nie zawierają zabezpieczeń DRM, więc można je ściągać nieograniczoną liczbę razy.

Jak wspomniałem, GOG.com – co zresztą zapaleni gracze na pewno wiedzą – ma polski rodowód, a mimo to na pierwszy (i drugi, i trzeci zresztą też) rzut oka mógł uchodzić za zagraniczny sklep, i to przez dłuższy czas. Zaczął się on bowiem „otwierać” na polskiego klienta stosunkowo niedawno, ponieważ dopiero w zeszłym roku umożliwiono płacenie za produkty w złotówkach. Teraz „transformację” można uznać za kompletną, gdyż strona w końcu doczekała się polskiej wersji językowej.

Z tej okazji przygotowano specjalną ofertę dla graczy. Przez 48 godzin mogą oni pobrać cztery gry całkowicie za darmo: Stronghold HD w polskiej wersji językowej oraz A.D. 2044 w pakiecie z grami Sołtys i Skaut Kwatermaster. O nawet 75% przeceniono także tytuły z kultowymi polskimi lokalizacjami (m.in. GothicS.T.A.L.K.E.R.). Wiele klasyków (na przykład Tropico ReloadedEuropa Universalis) można kupić też za 9,99 złotych.

Wszystkie szczegóły na temat wspomnianej promocji znajdziecie na podlinkowanej w źródle stronie GOG.com.

Źródło: GOG.com

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona