Sklep z aplikacjami dla Androida od Nokii | Tabletowo.pl

Sklep z aplikacjami dla Androida od Nokii

Dołącz do dyskusji 0

nokia store

„Nokia z Androidem” to wciąż hasło, które budzi zaciekawienie. Wszyscy, których interesuje ta kwestia, wiedzą zapewne, że system zastosowany w urządzeniach z Finlandii ma pewne „innowacje”, jak np. specjalnie przygotowany sklep z aplikacjami, w którym znajdą się pozycje kuszące wielu posiadaczy modeli innych firm (wśród nich zwłaszcza Nokia Maps).

W związku z tym kilka mądrych głów zabrało się za myślenie o uruchomieniu Nokia Store na pozostałych androidowcach, z myślenia przeszli do działania i udało się – użytkownik forum XDA, używający nicka opssemnik, dokonał zmian, umożliwiających uruchomienie sklepu Nokii na wszystkich urządzeniach mających Androida co najmniej w wersji 4.1.2 . Teraz większość aplikacji powinna działać bez problemu (większość, ponieważ niektóre mogą być niezgodne ze względu na inne API u Nokii). Aby móc używać Nokia Store w swoim tablecie należy pobrać aplikację stąd.

 źródło

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona