To świetna oferta: na sobotnim otwarciu salonu Xiaomi w Krakowie kupisz Mi Band 2 za jedyną złotówkę 20
Xiaomi Mi Band 2

To świetna oferta: na sobotnim otwarciu salonu Xiaomi w Krakowie kupisz Mi Band 2 za jedyną złotówkę

Będziesz jednak musiał spełnić jeden warunek

W sobotę otwarcie pierwszego w Polsce salonu Xiaomi z prawdziwego zdarzenia. Na jego lokalizację wybrano Centrum Handlowe Serenada w Krakowie. Oczywiście nie zabraknie atrakcji, nie obędzie się też bez promocji. Teraz jednak okazuje się, że klienci będą mogli również kupić za jedyną złotówkę opaskę Mi Band 2, o ile spełnią jeden warunek.

Początkowo Xiaomi Mi Band 2 z oficjalnej polskiej dystrybucji kosztował 199 złotych. To było jednak już ponad rok temu i aktualnie większość sklepów sprzedaje tę opaskę za 119 złotych. W chińskich sklepach możną ją z kolei kupić za 20-25 dolarów, tj. równowartość około 70-85 złotych. Warto też wspomnieć, że w przeszłości zdarzało się, że dało się ją wyrwać nawet za ~60 złotych (sam skorzystałem z jednej z takich okazji i nie żałuję, bo sprzęt bardzo sobie chwalę).

Na otwarciu pierwszego w Polsce salonu Xiaomi z prawdziwego zdarzenia będzie jednak można kupić Xiaomi Mi Band 2 za jedyną złotówkę, lecz jest jeden haczyk. Aby skorzystać z tej oferty, klient musi najpierw nabyć co najmniej jeden z oferowanych w sklepie smartfonów, ale nie może być to ani Redmi 4X za 49 złotych, ani Mi A1 32 GB za 499 złotych, gdyż promocje nie łączą się sobą. Warto też pamiętać, że promocja obowiązuje jedynie w sobotę, 24 marca 2018 roku.

To świetna oferta: na sobotnim otwarciu salonu Xiaomi w Krakowie kupisz Mi Band 2 za jedyną złotówkę 21
Xiaomi Mi Band 2 za złotówkę (fot. Mi Polska)

Wszystkie szczegóły na temat otwarcia Mi Store w Krakowie znajdziecie w podlinkowanym poniżej artykule. Jeśli mieszkacie w okolicach, warto się wybrać, aczkolwiek trzeba być przygotowanym na to, że będzie się działo. Zobaczymy tylko, jak bardzo i czy ludzi nie poniesie, jak niejednokrotnie na promocjach w Lidlu ;)

https://www.tabletowo.pl/2018/03/21/promocja-xiaomi-otwarcie-mi-store-w-krakowie/

Źródło: Mi Polska