Szachujcie miejsce w toalecie – na otwarciu Xiaomi Mi Store we Wrocławiu też będą świetne promocje! | Tabletowo.pl

Szachujcie miejsce w toalecie – na otwarciu Xiaomi Mi Store we Wrocławiu też będą świetne promocje!

Dołącz do dyskusji 0

Wszyscy pamiętamy, co działo się na otwarciu Xiaomi Mi Store w Krakowie. Nieco mniejsze szaleństwo było podczas otwarcia autoryzowanego salonu sprzedaży marki w Warszawie. W najbliższą sobotę otwarty zostanie trzeci Xiaomi Mi Store, tym razem we Wrocławiu. Z tej okazji przygotowano naprawdę atrakcyjne promocje i jeśli chcecie z nich skorzystać, to będziecie musieli odpowiednio wcześniej zaklepać sobie miejsce w kolejce.

Chodzą głosy, że Xiaomi nie było zadowolone z tego, co działo się na otwarciu Xiaomi Mi Store w Krakowie i być może dlatego salon w Warszawie otwierano z mniejszą pompą. Ile w tym prawdy, nie wiem, ale w najbliższą sobotę, we wrocławskim Pasażu Grunwaldzkim, na poziomie 0, może dojść do równie zaciętej rywalizacji o upolowanie najciekawszej promocji. Takich na otwarciu trzeciego w Polsce Xiaomi Mi Store bowiem nie zabraknie.

Najatrakcyjniej wygląda możliwość kupienia Xiaomi Mi Mix 2S za jedyne 777 złotych (regularna cena w oficjalnej dystrybucji to od 2353,99 złotych) i Xiaomi Redmi Note 5 32 GB za 499 złotych (w oficjalnej dystrybucji kosztuje on 899 złotych). Jest jednak jeden haczyk: w promocyjnej cenie będzie dostępnych tylko 7 sztuk Mi Mix 2S i 100 egzemplarzy Redmi Note 5 32 GB.

Oprócz tego, z okazji otwarcia klienci będą mogli kupić również po 100 sztuk wagi Smart Scale za 49 złotych (standardowo 159 złotych) i szczoteczki elektrycznej Mi Electric Toothbrush za 99 złotych (regularna cena to 169 złotych). Przy okazji do Polski wprowadzony zostanie odkurzacz Mi Robot Vacuum za 1299 złotych i Mi Notebook Air 13,3″ za 4299 złotych (przy ich zakupie dodawane będą bony o wartości 300 złotych). Z kolei każdy klient, który kupi coś spoza oferty promocyjnej, dostanie ręcznik Xiaomi w prezencie.

Trzeci w Polsce Xiaomi Mi Store znajdować się będzie w Pasażu Grunwaldzkim na poziomie 0. Oficjalne otwarcie nastąpi w sobotę, 21 lipca 2018 roku o godzinie 11:00. Za jego prowadzenie odpowiadać ma firma Ingram Micro (czyli ta sama, co za salon w Krakowie).

Źródło: informacja prasowa dzięki GSMOnline

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona