Skanerem linii papilarnych w BLUBOO Dual posterujesz muzyką i wideo

BLUBOO Dual już od jakiegoś czasu dostępny jest na rynku. Ze swoim podwójnym aparatem próbuje równać do najlepszych w swojej klasie. Oprócz tej charakterystycznej cechy, ma jeszcze kilka praktycznych funkcji, które w specyficznych okolicznościach ułatwiają życie.

Na przykład czytnik linii papilarnych. W ślad za największymi, BLUBOO nazywa go „magicznym”, gdyż oprócz szybkiego odblokowania ekranu, przypisanych jest do niego kilka innych przydatnych funkcji. Obsługuje on gesty palca. Na przykład:

  • pojedyncze tapnięcie zadziała jak „wstecz”
  • można przesuwać nim ekrany na pulpicie
  • da się nim sterować aplikacją odtwarzacza
  • dłuższe przyciśnięcie spowoduje zrobienie zdjęcia (w trybie aparatu)
  • dłuższemu wciśnięciu można też przypisać funkcje zrzutu ekranu, odbierania połączeń czy powrotu do pulpitu

Można więc wśród tych opcji znaleźć kilka takich, które okażą się przydatne na co dzień. Żeby pokazać, jak to działa, BLUBOO postarało się o zaprezentowanie tych funkcji na filmie:

Jak dla mnie, cudowne byłoby zintegrowanie możliwości tego skanera ze Spotify. Nie można mieć jednak wszystkiego, zwłaszcza, że Dual to nie model z najwyższej półki cenowej.

Wśród specyfikacji smartfonu znajdziemy 5,5-calowy wyświetlacz Sharpa pracujący w FullHD, procesor MediaTeka MT6737 (1,5 GHz), 2 GB RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej. Tylne aparaty mają 13 Mpix i 2 Mpix (ten jest odpowiedzialny za tworzenie efektu rozmycia tła). Z przodu znajduje się sensor 8 Mpix. Urządzenie zasila bateria 3000 mAh.

Szczegółowe informacje na temat tego modelu znajdziecie tutaj. Tu jest link do strony sklepu internetowego, w którym można dostać BLUBOO Dual, a tu poznacie naszą opinię na jego temat.

 

wpis powstał przy współpracy z BLUBOO