Siri po polsku? Wiele wskazuje na to, że już niebawem | Tabletowo.pl

Siri po polsku? Wiele wskazuje na to, że już niebawem

Dołącz do dyskusji 0

Wraz z rozwojem nowych technologii obserwujemy coraz większe zainteresowanie inteligentnymi asystentami. Każdy mobilny system operacyjny już takowego posiada. W sprzęcie z Windowsem jest Cortana, z Androidem – Google Now, z kolei z iOS – Siri.

Z najnowszych informacji, do których dotarł portal pochodzący zza naszej południowej granicy, LetemSvetemApplem.eu, wynika, że już niedługo Siri może zacząć obsługiwać trzy słowiańskie języki: czeski, słowacki i oczywiście polski.

Pozwalają nam tak sugerować zapisy z najnowszej wersji systemu Apple, iOS 8.1.2, które możecie zobaczyć poniżej.

Nie dajcie się jednak ponieść euforii radości z powodu ewentualnego dodania wsparcia dla języka polskiego w Siri. Póki co są to jedynie niepotwierdzone informacje, które jednak wydają się być bardzo prawdopodobne. Zwłaszcza w obliczu nadchodzącego Apple Watch, którego obsługa będzie opierała się głównie na asystencie głosowym i gestach.

siripopolsku-leak

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona