Sid Meier’s Starships już dostępne w App Store | Tabletowo.pl

Sid Meier’s Starships już dostępne w App Store

Dołącz do dyskusji 0

Na początku tego roku świat obiegła informacja, że gra Sid Meier’s Starships, czyli najnowsze dzieło jednego z najsłynniejszych twórców gier strategicznych, trafi również na iPady. Dziś tytuł ten pojawił się wreszcie w App Store.

Jak nietrudno zgadnąć naszym celem w Starships będzie dowodzenie flotą statków kosmicznych. Trzon rozgrywki stanowić więc będą taktyczne potyczki oraz zarządzenie kierowaną przez nas armadą (wraz z możliwością przebudowy każdego statku z osobna), jednak w grze nie zabraknie też wątków ekonomicznych, dyplomatycznych a nawet przygodowych. Większość graczy ucieszy zapewne fakt, iż zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami wersja którą znajdziemy w App Store oferuje dokładnie taką samą rozgrywkę jak ta przeznaczona na pecety (oczywiście ze sterowaniem dostosowanym do ekranu dotykowego). Osoby zainteresowane szczegółami dotyczacymi mechaniki gry mogą obejrzeć dość długą, bo trwającą niemal 40 minut prezentację tabletowej wersji, która pojawiła się jakiś czas temu na oficjalnym kanale Sida Meiera.

Gra Sid Meier’s Starships dostępna jest do nabycia w sklepie App Store, gdzie kosztuje 14,99 euro. Jak przystało na tytuł typu Premium nie znajdziemy tu żadnych mikropłatności.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona