Shiru Shogun 7 zaktualizowany do Androida 4.1 Jelly Bean - Tabletowo.pl

Shiru Shogun 7 zaktualizowany do Androida 4.1 Jelly Bean

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Shiru Shogun 7 zaktualizowany do Androida 4.1 Jelly Bean Nowości

Z lekkim poślizgiem, ale wreszcie jest. Mowa o aktualizacji systemu operacyjnego do Androida 4.1 Jelly Bean dla tabletu Shiru Shogun 7. Warto przypomnieć, że rządzenie to jest tabletem OEM – Cube U30GT mini, mniejszym bratem Shiru Shogun 10, czyli Cube U30GT.

Jeśli jesteście posiadaczami wspomnianego, 7-calowego produktu, możecie już teraz zasmakować „żelki”. Aby to zrobić należy przejść pod ten adres i pobrać paczkę aktualizacyjną, a następnie postępować według załączonej instrukcji.

Shiru Shogun 7 to tablet działający dzięki dwurdzeniowej jednostce centralnej Rockchip RK3066 o taktowaniu 1,6GHz, który wyświetla treści na wyświetlaczu IPS o przekątnej 7″ i rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. Na jego pokładzie nie zabrakło 1GB RAM, 16GB pamięci, aparatu 2 Mpix, kamerki, wyjścia miniHDMI, portu microUSB, slotu kart microSD oraz akumulatora 3000 mAh. Urządzenie nie oferuje jednak Bluetooth, GPS i 3G.

Niebawem na łamach Tabletowo.pl opublikowana zostanie recenzja Shiru Shogun 7. Jeśli więc macie jakieś pytania odnośnie tego tabletu – dajcie znać w komentarzach. Jego koszt wynosi 599 złotych za 16GB lub 649 złotych za 32GB.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona